sertifikavimas-lff.png
2021-03-10
Prie futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo projekto prisijungė VFA „Geležinis vilkas“

Kovo 10 d. vykusio Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto posėdžio metu į futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo projektą buvo priimtas dar vienas dalyvis – Vaikų futbolo akademija „Geležinis vilkas“.

Po organizacijų prašymų teikimo, „Geležinis vilko“ prašymas sertifikuotis buvo atmestas, nes organizacija nėra Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) nariu.

Oficialiai paskelbus orgnazacijas, kurios buvo atrinktos dalyvauti 2021 m. sertifikavimo projekte, buvo gautas Vaikų futbolo akademijos „Geležinis vilkas“ prašymas iš naujo svarstyti jų dalyvavimo projekte galimybę ir pateikti visi atitinkami dokumentai, įrodantys, kad organizacija bus priimta į narius jau artimiausio VRFS valdybos posėdžio metu.

Vykdomojo komiteto nariai patvirtino „Geležinis vilko“ prašymą ir akademija prisijungė prie trisdešimties projekto dalyvių, tapdama trisdešimt pirmąja.

Tolimesnė projekto eiga:

– Nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 2021 m. balandžio 1 d. vyksta organizacijos dokumentacijos pateikimas vertinimui.

– 2021 m. rugpjūčio 1 d. organizacijai išduodamas atitinkamo lygio sertifikatas. 

#Sertifikavimas
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.