Naujienos
2019-11-17

Vilniaus BFA tapo paskutinio superfinalo nugalėtoja

Fabijoniškėse finišavo Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-16 superfinalo serija, kurią

daugiau
PirmaLyga
2019-11-16

Plungės „Babrungas“ triumfavo Pirmos lygos U-17 superfinale

Kelialapį į SHARP Elitinę jaunių lygą iškovojo Plungės FK „Babrungas“, šiandien antroje

daugiau
PirmaLyga
2019-11-15

Pristatome garbingo žaidimo lyderius SHARP EJL čempionate

Finišavus 2019 metų SHARP Elitinės jaunių lygos čempionatui pasitelkta elektroninė

daugiau
#Elitinėlyga
2019-11-14

Kaunietės – MEL garbingo žaidimo angelės

Remiantis elektronine „Comet“ sistema, apskaičiavome Merginų elitinės lygos komandų

daugiau
#MEL
2019-11-14

BFA superfinalo seriją pradėjo pergale Mažeikiuose

Dėl Pirmos lygos U-16 diviziono nugalėtojo vardo kaunasi Mažeikių „Atmosfera“ prieš Vilniaus BFA

daugiau
PirmaLyga
2019-11-14

Geriausio jauno žaidėjo laurai spalį atiteko „Sūduvos“ atstovui

Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ gali pasigirti turinti antrą

2019-11-14

Pradėti 2019 m. SHARP Elitinės jaunių lygos geriausiųjų rinkimai

Informuojame, jog pradėti rinkimai dėl geriausiųjų 2019 metų SHARP Elitinės jaunių

daugiau
2019-11-13

I lygos U-15 diviziono nugalėtoja tapo FA „Žalgirietis“

Vilniaus futbolo akademijos „Žalgirietis“ atstovai laimėjo ir antrąsias superfinalo rungtynes prieš tauragiškius bei pelnė