14918.jpg
2023-07-12
Rugpjūčio mėnesį – naujo futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sezono startas

Nemažo pasisekimo sulaukęs LFF techninio departamento inicijuojamas futbolo organizacijų sertifikavimo projektas rugpjūtį pradės dar vieną savo sezoną.

Primename, kad pastarojo sezono metu skirtingų kategorijų įvertinimus gavo 30 organizacijų, o dabar startuos naujas sezonas, kuriame įsigalios ir nauji reikalavimai organizacijoms.

Lietuvos futbolo akademijų vertinimas buvo atliekamas vertinant akademijų pateiktą dokumentaciją, vizitavimų bei nuotolinių susitikimų metu bei nepriklausomiems ekspertams stebint akademijų treniruotes, iš anksto apie tai neįspėjus.

Nuo tada, kai organizacijos gavo atitinkamus įvertinimus, jos galėjo ir toliau gilinti savo žinias bei gebėjimus, dalyvaujant įvairiuose mokymuose ir seminaruose, kuriuos organizavo ir inicijavo LFF techninis departamentas.

„Iš tiesų džiaugiamės, jog sertifikuotos akademijos aktyviai įsitraukė į mūsų inicijuojamus mokymus ir toliau dalyvavo procese. Naujasis sertifikavimo sezonas – jau čia pat, tad tikimės dar aktyvesnio organizacijų dalyvavimo, taip pat dedant ir kokybinius žingsnius į priekį, bei, žinoma, naujų organizacijų įsitraukimo“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Sertifikuotų akademijų techniniams direktoriams ir treneriams per pastarąjį laiką buvo surengtas ne vienas seminaras, kur buvo galima gilinti savo žinias įvairiose skirtingose srityse. Taip pat artimiausiu metu numatyta ir dar daugiau edukacinių programų.

– Surengti treji vartininkų trenerių mokymai;

– Surengti ketveri atletinio rengimo trenerių mokymai;

– Surengti dveji techninių direktorių mokymai;

– Surengti 5×5, 8×8 žaidimo modelių mokymai;

– Surengti virtualūs „Prosoccerdata“ programos mokymai;

– Vyko nuolatinis sertifikuotų organizacijų lankymas, virtualūs pokalbiai;

– VšĮ „Kauno futbolo akademijai“ išreiškus norą – suorganizuoti edukaciniai mokymai vyresniems sportininkams, bendradarbiaujant su LT antidopingo agentūra „Švarus sportas ir sveika gyvensena“;

– Suplanuota, kad nuo kito sertifikavimo sezono su „Prosoccerdata“ platforma jau dirbs 27 sertifikuotos organizacijos;

– Rugpjūčio 16 dieną vyks „Prosoccerdata“ virtualūs mokymai organizacijų personalui;

– Rugpjūčio 18 dieną vyks dar vieni techninių direktorių mokymai (iki naujų metų suplanuoti dar 4 tokio pobūdžio mokymai);

– Vartininkų bei atletinio rengimo trenerių mokymai bus rengiami ir vyks priklausomai nuo organizacijų poreikio ir problemų, kylančių iš kasdieninio darbo organizacijose.

– Rudenį numatyti 5×5, 8×8, 11×11 žaidimo modelių mokymai.

Didelis dėmesys bus skiriamas LFF nacionalinių jaunimo rinktinių žaidimo principo pristatymą, o nuo rugpjūčio mėnesio organizacijos jau galės pradėti ruoštis kitų metų sertifikavimo vertinimui.

Naujos organizacijos, norinčios sertifikuotis, prieš tai turi būti susipažinusios su sertifikavimo dokumentais ir užpildžius prašymą – jį atsiųsti el. paštu sertifikavimas@lff.lt. Tai bus galima daryti jau nuo rugpjūčio 8 dienos.

Visos svarbiausios ateinančio sertifikavimo sezono datos:

– 2023 m. rugpjūčio 8 d. – 2023 m. rugpjūčio 20 d. Organizacijos teikia prašymus dalyvauti Sertifikavimo procese, nurodydamos, į kurį Sertifikavimo lygmenį pretenduoja.

– 2023 m. rugpjūčio mėn. pabaigoje paskelbiamas Sertifikavimo dalyvių sąrašas.

– Organizacijos, kurios pretenduoja į 3, 4 ir 5 žvaigždučių kategorijas, dokumentus privalo įkelti į COMET sistemą nuo 2023 m. rugsėjo 3 d. iki rugsėjo 22 d. Šių organizacijų dokumentų vertinimas bus atliekamas 2023 m. spalio mėnesį.

– Organizacijos, kurios pretenduos į 1 ir 2 žvaigždučių kategorijas, dokumentus privalo įkelti į COMET sistemą nuo 2023 m. spalio 14 d. iki 2023 m. spalio 25 d. Šių Organizacijų dokumentų vertinimas bus atliekamas 2023 m. lapkričio mėnesį.

– 2023 m. lapkričio – 2024 m. birželio mėn. vykdomi ekspertų vizitai organizacijose.

– 2024 m. liepos mėn. vykdomi galutiniai vertinimai.

– 2024 m. rugpjūčio mėn. Organizacijoms įteikiami atitinkamo lygmens   sertifikatai.

Prašymo formą galite rasti paspaudę čia.

#Sertifikavimas
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.