sertifikatai.jpg
2022-10-13
Kaune – sertifikatų ir pažymėjimų įteikimas sertifikuotoms futbolo organizacijoms

Spalio 12 dieną Kaune įvyko sertifikavimo grupės susitikimas su pirmąjį sertifikavimo sezoną įveikusiomis organizacijomis.

Iš 30 sertifikuotų organizacijų į susitikimą atvyko 27 organizacijų atstovai.

Primename, kad Lietuvos futbolo akademijų vertinimas buvo atliekamas vertinant akademijų pateiktą dokumentaciją, vizitavimų bei nuotolinių susitikimų metu bei nepriklausomiems ekspertams stebint akademijų treniruotes, iš anksto apie tai neįspėjus.

Sertifikavimo darbo grupę sudarė Diana Jonaitienė, Deimantas Bička, Algirdas Kvalkauskas, Audrius Paškevičius ir Georgas Freidgeimas.

LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius bei LFF prezidentas Tomas Danilevičius dalyviams įteikė sertifikatus ir pažymėjimus, kurie žymi dalyvavavimą sertifikavimo grupės su LSU organizuojamuose edukaciniuose seminaruose.

„Džiaugiamės, jog pirmasis sertifikavimo sezonas praėjo tikrai sklandžiai ir tai paskatino organizacijas dar sykį įvertinti savo veiklą bei pamatyti, kur dar galima pasistiebti.

Tarp LFF ir sertifikuotų organizacijų nuolat vyko ir toliau vyksta glaudus bendradarbiavimas, nes visų bendras tikslas – eiti į priekį ir augti“, – kalbėjo E. Stankevičius.

Nuotraukų albumas

Po susitikimo organizacijų buvo paprašyta pateikti savo komentarus bei pasiūlymus dėl pristatytos medžiagos, pasiūlytų pakeitimų.

Gavus iš organizacijų atsakomajį ryšį informacija bus susisteminta ir vėl pasidalinta su organizacijomis.

Plačiau apie pirmąjį futbolo ugdymo organizacijų sezoną skaityti galite paspaudę čia.

#Sertifikavimas #LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.