Treniruok

Pageidaujate tapti futbolo treneriu (trenere) arba susipažinti su vaikų ugdymo ir treniravimo pagrindais?

Tą galite atlikti pradedami nuo nemokamo LFF internetinio kurso „Kitas požiūris“ interneto svetianėje www.futbolotreniruotes.lt, kuris leis įgyti pirminių žinių ir įdomiai praleisti laiką.

Sužinosite apie kitokį, modernų požiūrį užsiėmimus su vaikais, kaip jiems saugiai perteikti žaidimo elementus ir išlaikyti jų susidomėjimą sportu. Daugelis kurse nagrinėjamų situacijų yra autentiškos, jos pateikiamos kūrybiškai. Kursuose atliktos užduotys padės jums spręsti realias problemas savo darbe ar gyvenime.

Užsiregistravus į seminarus bei išklausius antrą ir trečią įgysite LFF D licencijos sertifikatą, patvirtinantį teisę treniruoti vaikus iki 12 metų amžiaus. Kontaktai pasiteirauti: Ignas Marcinkevičius, el. paštas i.marcinkevicius@lff.lt, tel. nr. +37062603234

Siekdami toliau kopti į treneravimo piramidės viršūnę, užsiregistruokite į Futbolo trenerių rengimo asociacijos vykdomus UEFA C, B, A bei PRO kategorijų trenerio licencijų kursus. Kontaktai pasiteirauti: Nerijus Dunauskas, el. paštas n.dunauskas@lff.lt, tel. nr. +37065265208.

 

 

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.