ek1d6407-1024x683.jpg
2023-08-19
Sertifikuotų akademijų atstovams – „ProSoccerData“ platformos mokymai

Nenumaldomai artėjant naujam futbolo ugdymo organizacijų sezonui, jų atstovai gilina žinias įvairių mokymų ir paskaitų metu.

Viena tokių vyko šią savaitę – akademijų techniniai direktoriai bei treneriai išklausė mokymus apie „ProSoccerData“ platformos funkcijų patobulinimus, mobilios aplikacijos potobulinimą.

Ši platforma Lietuvos akademijų bus naudojama jau penktame sezone – organizacijos ją naudoti pradėjo dar dirbant su „Anderlecht“ klubo programa, o darbas toliau tęsiasi ir dabar, vykstant sertifikavimo procesui.

Lietuvos futbolo federacija turi įsigijusi pagrindinį šios platformos paketą, skirtingos apimties paketus yra įsigijusios ir akademijos. 15 akademijų naudojasi pirmine „ProSoccerData Progress“ 50 platforma, 7 akademijos dirba su „ProSoccerData“ 150 platforma, o 5 pažangiausiai dirbančios akademijos naudojasi daugiausiai funkcionalumų turinčia „ProSoccerData Perform“ platforma.

Platforma yra skirta tiek federacijos techniniam departamentui, tiek ir akademijoms – ten treneriai gali vesti bei sekti savo treniruočių, rungtynių procesus, direktoriai – sekti trenerių darbą tiek treniruočių, tiek rungtynių metu. Platforma padeda vesti žaidėjų ugdymo statistinę medžiagą, matyti raidos trūkumus ir daryti korekcijas.

„Ši platforma mums yra labai naudinga, nes su jos pagalba galime daug efektyviau sekti mūsų akademijų atliekamą darbą, progresą ir kitus mums reikalingus aspektus.

Mūsų techninis departamentas turi prieigą prie visų akademijų, tad galime matyti jų veiklą, nuveiktus darbus ir ateities planus“, – kalbėjo vienas sertifikavimo programos vadovų Deimantas Bička.

Šią savaitę įvyko dveji šios platformos mokymai, skirti Lietuvos akademijoms – vieni jų buvo skirti akademijų vadovams, kiti – treneriams.

„ProSoccerData“ platforma naudojasi 8 nacionalinės šalių federacijos, 80 klubų iš aukščiausių įvairių lygų klubų bei dar 450 mėgėjiškų komandų.

#TheCentralCircle #LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.