atviroji-treniruote.jpg
2024-05-07
Regioninių futbolo talentų centrų projektas pasitinka naują sezoną

Pradedama jaunųjų žaidėjų registracija į atvirąsias treniruotes, kurios startuos lygiai už mėnesio septyniuose miestuose. Lietuvos futbolo federacijos vykdomas Regioninių talentų centrų projektas netrukus įtrauks gabiausius 2011–2015 metų gimimo vaikinus.

LFF Techninis departamento nuo 2023 metų vykdomas projektas jau suteikė galimybę atvirosiose atrankose savo įgūdžius pademonstruoti 800 vaikinų ir 150 merginų. Šiemet viliamasi dar didesnio dalyvių aktyvumo, o projekto organizatoriai pasidalino žinia apie būsimus pokyčius dėl treniruočių struktūros.

Kviečiame užsiregistruoti į birželio mėnesį vyksiančias atvirąsias treniruotes, įvedus duomenis šioje dalyvių anketoje: https://forms.office.com/e/RRGSnSCsuZ. Jos vyks birželio 3 d. Panevėžyje, 4 d. Šiauliuose, 6 d. Kaune, 10 d. Marijampolėje, 12 d. Telšiuose, 13 d. Klaipėdoje ir 17 d. Vilniuje.

Projekto vadovas Lukas Artimavičius papasakojo išsamiau apie būsimo sezono lūkesčius ir tikslus, sudarančius galimybę gabiausiems žaidėjams būti pastebėtiems ir siekti svajonės atstovauti Lietuvos rinktinei.

„Mūsų lūkestis – sulaukti dar didesnio dėmesio ir aktyvumo atrankose, kurios yra pirmasis projekto etapas. Kiekvienas vaikas turi šansą jose pasirodyti, atskleisti savo galimybes ir per metus atliktą pažangą. Pernai nepatekę į regioninius talentų centrus, tačiau įdėję daug darbo ir patobulėję vaikai gali įrodyti, kad šiais metais jie verti būti projekte. Po birželio atvirųjų atrankų bus planuojamos naujos amžiaus grupės ir rugpjūtį projektas žengs į naują etapą.

Turėsime reikšmingų projekto naujovių. 2011 metais gimę vaikinai turės daugiau į komandinį žaidimą orientuotą treniruočių procesą, kadangi juos galima laikyti ateities jaunimo rinktinės, U14 Future kandidatais. Turėsime keturis centrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir bendrą Šiaulių ir Panevėžio, kur atranką įveikę vaikinai treniruosis kartu nuo 2 iki 4 kartų per mėnesį bei turėsime mėnesines stovyklas LFF Kauno treniruočių centre. Tuo metu jaunesni 2012–2015 metų gimimo žaidėjai turės dvi savaitines treniruotes savo regioniniame centre su mūsų treneriais“, – atskleidė Lukas Artimavičius.

#TheCentralCircle #LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.