0000015174.jpg
2021-01-28
Vaikų saugumas, jaunimo integracija, sertifikavimas – Vykdomojo komiteto sprendimai

Sausio 28 dieną nuotoliniu būdu įvyko Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti įvairaus amžiaus Lietuvos vaikinų rinktinių treneriai, LFF parengta sertifikavimo sistema ir vaikų saugumo ir gerovės užtikrinimo strategija

Vykdomojo komiteto nariai patvirtino LFF vaikų apsaugos strategiją. Vaikų saugumo ir gerovės užtikrinimo strategija siekia 5 tikslų organizacijų veikloje – sukurti saugumo užtikrinimo pagrindus; užtikrinti pasirengimo ir prevencijos gaires; didinti asmenų sąmoningumą; bendradarbiauti su kitomis institucijomis pranešant apie susirūpinimą keliančias situacijas; įsivertinti saugumo užtikrinimo pažangą.  

Šiandien posėdyje buvo patvirtinti 2020 metų programos „Lietuvos jaunimo integracija į profesionalų vyrų futbolą“ rezultatai. LFF šioje programoje geriausiai pasirodžiusiems klubams skirs 123 tūkst. eurų sumą, iš kurios 50 tūkst. sudarys LFF lėšos, o likusią dalį – už žaidžiančių legionierių mokestį surinktos lėšos. 

Posėdžio metu taip pat buvo pristatyta palankių futbolo bendruomenės atsiliepimų sulaukusi LFF darbo grupės parengta „Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistema“. Pagrindinis sertifikavimo projekto tikslas – padėti organizacijoms tiksliai įsivertinti savo darbo kokybę, nusistatyti esmines gaires veiklos tobulinimui ir, bendradarbiaujant su LFF, siekti aukščiausių veiklos kokybinių kriterijų. Vykdomojo komiteto nariai vienbalsiai patvirtino šią sistemą ir jau vasario mėnesį bus pradėtas vykdyti pilotinis sertifikavimo projektas.

LFF.lt informacija

 

#JaunimasPro
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.