finalas-6.JPG
2022-06-12
Talentų FA-FK „Riteriai“ triumfavo I lygos U15 superfinale

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos (LVJUFA) surengtose superfinalo rungtynėse Vilniaus atstovai po baudinių serijos įveikė FA „Šiauliai“ ekipą.

Birželio 11 dieną LFF Kauno treniruočių centro stadione buvo vainikuotos LVJUFA I lygos U15 diviziono varžybos. Superfinale susitiko dviejų regioninių grupių nugalėtojai, kurie kovojo dėl kelialapio į „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos U16 divizioną.

Įtemptose rungtynėse įvarčiai krito antrojo kėlinio viduryje. 58 minutę Grantas Dūdėnas buvo išvedęs į priekį šiauliečius, bet po dviejų minučių Martynas Stūrys išlygino rezultatą.

Pagrindiniam laikui pasibaigus lygiosiomis 1:1, superfinalo nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos. Rezultatu 5:4 triumfavo sostinės jaunieji „riteriai“.

Iškart po rungtynių buvo apdovanoti superfinalo dalyviai. Apdovanojimus įteikė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis, direktorius Algirdas Kvalkauskas ir KAFF prezidentas Dainius Šumauskas.

Geriausiu superfinalo žaidėju pripažintas Ernestas Lysionok, kuriam prizą teikė Lietuvos jaunimo futbolo rinktinių vartininkų treneris Audrius Paškevičius.

„Mūsų komanda buvo labai motyvuota, rungtynėse vyravo apylygis žaidimas. Džiugu, kad išlyginome rezultatą, laimėjome per baudinių seriją. Ačiū komandai, kad stengėsi, dirbo maksimaliai. Tai padėjo laimėti ir patekti į Elitinę jaunių lygą“, – pakomentavo Talentų FA-FK „Riteriai“ vartininkas Ernestas Lysionok.