finalas-44-of-124.JPG
2021-07-13
Sprendimas dėl Pirmos lygos U-16 superfinalo

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos Drausmės komitetas šiandien priėmė sprendimą dėl Pirmos lygos U-16 superfinalo rungtynių baigties, įskaitydama techninį pralaimėjimą FK „Bangai“.

LVJUFA Drausmės komitetas gavo duomenų, jog š. m. birželio 27 dieną Šiauliuose vykusiose superfinalo rungtynėse tarp Kauno „NFA BE1“ ir Gargždų „Banga“ komandų (pasibaigusiose kauniečių pergale 2:1), „Banga“ komandoje žaidė futbolininkas, neturėjęs teisės dalyvauti šiose rungtynėse.

Vadovaudamasis LFF Drausmės kodekso 45 straipsnio 1 dalimi, LVJUFA Drausmės komitetas skyrė techninio pralaimėjimo rezultatu 0:3 sankciją FK „Banga“ komandai bei 500 eurų baudą VšĮ „Gargždų futbolas“ – šis spendimas gali būti skundžiamas LFF Drausmės komitetui. Taip pat kreiptasi į LFF Drausmės komitetą dėl sankcijų skyrimo FK „Banga“ treneriui Aurimui Šlušniui.

LVJUFA ragina jaunimo varžybų dalyvius laikytis garbingo ir sąžiningo žaidimo principų bei informuoti apie galimus drausminius pažeidimus. 

PirmaLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.