lvjufa-logo-permatomas-fonas-02.png
2023-03-24
Pranešimas varžybų dalyviams dėl garbingo žaidimo ir drausmės procedūros

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija (LVJUFA) atkreipia visų asociacijos vykdomose varžybose – nuo U9 iki U19 - dalyvaujančių organizacijų dėmesį dėl garbingo žaidimo principų laikymosi.

Asociacijos vykdomose varžybose bet kokie nesportiško elgesio atvejai rungtynėse yra netoleruojami. LVJUFA skatina žaisti ir elgtis garbingai, gerbti rungtynių varžovus, trenerius ir teisėjus.

Pažymime, kad visos varžybose dalyvaujančios organizacijos įsipareigoja laikytis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės kodekse reglamentuotų Bendrųjų dalyvių pareigų (34 str.).

Pastebėjus rungtynių metu vykstantį Bendrųjų dalyvių pareigų pažeidimą, prašome organizacijų atstovams nedelsiant kreiptis į teisėjus, jog jie užfiksuotų šias aplinkybes rungtynių protokole.

LFF priėmus savo naujus įstatus, nuo šiol visi LVJUFA varžybų drausminiai atvejai bus sprendžiami LFF Drausmės komitete. LVJUFA tarpininkaus LFF Drausmės komitetui, pateikiant informaciją apie galimus pažeidimus, todėl prašome bendradarbiauti, jog mūsų visų jaunimo futbolo varžybos būtų saugi ir smagi erdvė jauniesiems žaidėjams tobulėti.

#Elitinėlyga #VaikųLyga PirmaLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.