2021-07-02
Po baudinių serijos – FK „Atmosfera“ triumfas Pirmos lygos U-17 superfinale

Liepos 1-ąją dieną Kaune paaiškėjo LVJUFA Pirmos lygos U-17 diviziono nugalėtojai. Superfinalo rungtynėse susirungė „Kauno Žalgirio“ FA ir FK „Atmosfera“ ir jas po atkaklios kovos laimėjo mažeikiečiai.

Nors kauniečiai aktyviau pradėjo rungtynes, FK „Atmosfera“ pirmoji turėjo gerą progą pasižymėti.  Mažeikiečių žaidėjas Matas Šlyžius 34 minutę nerealizavo baudinio. Iškart po minutės kauniečiai atsakė įvarčiu – jo autorius Rokas Juodis.

FK „Atmosfera“ išlygino rezultatą 52 minutę, pasižymėjus Pijui Meižiui. Nuo 67 minutės Žemaitijos atstovai žaidė dešimtyje, teisėjui parodžius antrą geltoną kortelę P. Meižiui.

Pasibaigus pagrindiniam laikui rezultatu 1:1, nugalėtoją teko išaiškinti baudinių serijoje. FK „Atmosfera“ įveikė šį iššūkį – serija pasibaigė 3:1 jos naudai, tad pirmenybių pagrindinis trofėjus iškeliavo į Žemaitiją.

Superfinalo dalyviams apdovanojimus įteikė KAFF prezidentas Dainius Šumauskas ir LVJUFA varžybų vykdymo vadovas Algirdas Kvalkauskas.