2019-11-16
Plungės „Babrungas“ triumfavo Pirmos lygos U-17 superfinale

Kelialapį į SHARP Elitinę jaunių lygą iškovojo Plungės FK „Babrungas“, šiandien antroje superfinalo akistatoje įveikęs Alytaus SRC komandą.

Pirmoji komandų akistata Alytuje baigėsi plungiškių pergale 2:1. Šįkart namuose Kęstučio Petkaus treniruojamas „Babrungas“ puikiai pademonstravo savo puolimo arsenalą ir laimėjo rezultatu 6:1.

Deimantas Valauskas pelnė dublį per pirmąsias 7 minutes, o paskiau pasižymėjo Marius Skirmantas ir Martynas Zaboras. Alytiškiai turėjo šansą 27 min. pelnyti įvartį nuo 11 metrų atžymos, bet Ugniaus Adomavičiaus smūgį atrėmė vartininkas.

Antrajame kėlinyje du įvarčius pridėjo Marius Skirmantas, o alytiškių garbės įvartį pelnė Herkus Kaminckis.

Rezultatyviausių I lygos U-17 diviziono žaidėjų sąrašas:

Haris Ramanauskas (VJFA „Tauras“) – 24 įvarčiai

Eridanas Bagužas (FK „Džiugas“) – 16 įvarčių

Emilis Gelažauskas (FK „Žalgiris“ B) ir Deimantas Valauskas (FK „Babrungas“) – po 15 įvarčių