2019-11-10
Kazlų Rūdos SC triumfavo U-19 pirmenybėse

Gargžduose finišavo Jaunimo futbolo I lygos U-19 diviziono superfinalų serija, kurią laimėjo Kazlų Rūdos sporto centro komanda.

Igno Raštučio hetrikas leido Dariaus Gabuževičiaus treniruojamai Kazlų Rūdos SC komandai lapkričio 6 d. laimėti namuose rezultatu 3:0. Atsakomoji dvikova Gargždų miesto stadione taip pat lepino įvarčiais.

Ignas Venckus ir Pijus Srėbalius pelnė  FK „Bangos“ įvarčius ir grąžino intrigą superfinalo serijoje. 42-ąją minutę Ignas Raštutis pelnė svarbų įvartį, palengvinusį Kazlų Rūdos komandos padėtį. FK „Bangai“ antrajame kėlinyje pavyko pelnyti tik vieną įvartį ir šis Pijaus Srėbaliaus smūgis tapo paskutiniu rungtynėse – 3:1.