2019-09-27
Ukmergiškės – MEL prizininkių gretose

Trečiąją vietą Merginų elitinės lygos sezone užsitikrino Ukmergės SC komanda, laimėjusi permainingą dvikovą po baudinių serijos.

Dariaus Petraškos treniruojama komanda vakar sužaidė nukeltas 8-ojo turo rungtynes Gargžduose su vietos FK „Banga“. Pirmasis kėlinys susiklostė palankiai ukmergiškėms, kurios pirmavo po Paulinos Vilčinskaitės ir Meidos Proscevičiūtės įvarčių. Antrajame kėlinyje „Banga“ sugebėjo išlyginti rezultatą (2:2), pasižymėjus Atėnei Streckytei ir Donatai Švarcaitei.

Rungtynių nugalėtoją ir papildomo taško savininkę nulėmė 11 metrų baudinių serija. Joje taiklesnės buvo Ukmergės SC žaidėjos – 6:5. Iškovojusios 14-ąjį tašką, jos tapo nebepavejamos Vilniaus regiono JK komandai. Turo žaidėja išrinkta saugė Paulina Vilčinskaitė.

Spalio 4-ąją finišuos inauguracinis MEL sezonas. Gargžduose susirungs pretendentės į 5 vietą – „Banga“ su Utenos FK „Uteniu“. Šventupėje vyks Ukmergės SC ir Vilniaus regiono JK akistata, o Kauno NFA stadione susirungs čempionės SM „Tauras“ su Vilniaus MFA „Žalgiriu“.

Autorius – Robertas Každanas, Dariaus Petraškos nuotr.