0000016523.jpg
2020-07-30
Svarstoma įvesti kompensacijas už žaidėjų perėjimą tarp akademijų

Rugpjūčio 1 dieną, 12:00 val., „Crowne Plaza Vilnius“ vyks Lietuvos futbolo federacijos (LFF) eilinė rinkiminė konferencija.

LFF eilinėje konferencijoje bus svarstoma įvesti kompensacijas už žaidėjų perėjimą tarp futbolo ugdymo įstaigų (akademijų). Pasak LFF vadovų, jaunų žaidėjų migracija tarp akademijų turi neigiamų pasekmių tiek akademijoms, tiek patiems žaidėjams.

„Per paskutinius metus iš vienos futbolo akademijos į kitą, dėl įvairių priežasčių, perėjo daugiau nei tūkstantis žaidėjų. Tai yra labai didelis žaidėjų skaičius, todėl norime sistemizuoti futbolininkų perėjimus. Juolab, kad gauname akademijų nusiskundimus, kad jų augintas vaikas be jokių aiškių priežasčių pereina į kitą futbolo ugdymo įstaigą. Reikia nepamiršti, kad akademijos skiria savo lėšas bei laiką į žaidėjų edukaciją, todėl natūralu, kad jiems pikta. Mūsų esminis tikslas – įvesti tam tikras taisykles, kurios padėtų sukontroliuoti žaidėjų migraciją tarp akademijų, todėl manome, kad paleidžiamasis raštas ir kompensacijos yra geriausias variantas“, - teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Kompensacijų mechanizmas taps papildomu saugikliu ir bus naudojamas tuomet, kai akademijos nesugebės susitarti tarpusavyje.

Išsamesnis šio klausimo pristatymas bei diskusija su akademijų atstovais bei futbolininkų tėvais vyks šiandien, 11:00 valandą. Diskusija bus tiesiogiai transliuojama Lietuvos futbolo Facebook ir Youtube paskyrose.

#Elitinėlyga #WellkidLyga PirmaLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.