2023-04-04
Po pertraukos atsinaujinusioje Merginų elitinėje lygoje – triuškinančios pergalės

Balandžio 2-ąją įvyko Merginų elitinės lygos (MEL) U17 diviziono susitikimai, per kuriuos iš viso krito 25 įvarčiai.

Diviziono lyderių trejetas – FK „Utenis“, FK „Banga“ ir MFK „Žalgiris“ – visos iškovojo pergales ir turi po 21 tašką. Taip pat 3 taškus pelnė šeštą vietą užimančios panevėžietės.

Uteniškės išvykoje 5:0 pranoko MFA „Bitės“ ekipą. Dubliais pasižymėjo Kamilė Medvedeva ir Gabija Viplentaitė, vienu įvarčiu Liucija Stasiulionytė. Paskutinę susitikimo minutę Aleksandra Samoilenko nerealizavo baudinio.

„Banga“ Žagarėje iškovojo rezultatyviausią turo pergalę – 10:0 įveikė FK „Saned“-Joniškio SC bendraamžes. Po du įvarčius įmušė Smiltė Vaitkevičiūtė, Gabija Judvytytė, Greta Lenkauskaitė. Kitų įvarčių autorėmis tapo Austėja Jokubaitytė, Atėnė Streckytė, Urtė Juškaitė, Neringa Žiliūtė.

MFK „Žalgiris“ iš Klaipėdos sugrįžo su trimis taškais, 3:0 įveikus vietos futbolininkes. Šiame susitikime įvarčiais pasižymėjo Marta Lipnickaitė, Karina Klevinskaitė ir Elzė Kiškūnaitė.

FA „Panevėžys“-PRSSG tavo vienintele komanda, laimėjusia rungtynes namų aikštėje. Panevėžietės net 7:0 nustelbė FK „Vilnius“ ekipą, kuri nuo 70 minutės žaidė dešimtyje. Rimantė Laužinaitė atliko „hetriką“, o Dominyka Misiūnaitė pasižymėjo dubliu. Po kartą įvartį įmušė Urtė Bujokaitė ir Aurėja Mackevičiūtė.

Šio diviziono vienuoliktojo turo susitikimai prasidės šį penktadienį.