sventupe-35.jpg
2020-03-24
Patvirtintas MEL ir mergaičių varžybų dalyvių sąrašas

Telekonferencinio pokalbio metu Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) prezidiumas apsvarstė einamuosius klausimus dėl 2020 m. sezono varžybų.

Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbto karantino Lietuvoje planuotas varžybų startas nukeltas vėlesniam laikui. LMFA prezidiumas šiandien nusprendė patvirtinti į 2020 m. sezono varžybas užsiregistravusių komandų sąrašą. Tolimesni sprendimai dėl varžybų pradžios ir vykdymo tvarkos bus priimti atsižvelgus į situaciją valstybėje.

„Sveikata dar yra ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas. Tai yra išbandymas, kurį Lietuvos visuomenė išgyvens, sustiprins mus kaip tautą ir bendruomenę, galbūt pakeis požiūrį į vertybes. Norėčiau palinkėti visiems sveikatos ir kuo greičiau išgyventi šią nelaimę“, – palinkėjo LMFA prezidentas Artūras Krukis.

2020 m. LMFA varžybose dalyvaujančių komandų sąrašas

Merginų elitinės lygos čempionatas – 6 komandos: FA „Utenis“, FK „Banga“, FK „Vilnius“, „Kauno Žalgirio“ FA, MFA „Žalgiris“, Ukmergės SC.

Merginų futbolo čempionatas (2003 m. gim., 8×8 formato) – 8 komandos: FK „Babrungas“, FK „Banga“, FC „Džiugas“, MFA „Žalgiris“, Nemenčinės MFK, Šiaulių SG-FA „Šiauliai“, Ukmergės SC, Tauragės SC.

Mergaičių futbolo čempionatas (2007 m. gim., 8×8 formato) – 13 komandų: Alytaus SRC, FA-FK „Panevėžys“, FK „Jonava“, Marijampolės FC, MFK „Žalgiris“, Ukmergės SC (Pietų-Rytų regionas); „BE1“ NFA, FA „Šiauliai“-„Gintra“, FK „Babrungas“, FK „Banga“, FK „Banga“ B, „Kauno Žalgirio“ FA, Klaipėdos FM (Šiaurės-Vakarų regionas).

Mergaičių futbolo čempionatas (2009 m. gim., 8×8 formato) – 6 komandos: Alytaus SRC, FA „Utenis“, FK „Banga“, FK „Jonava“, Klaipėdos FM, Ukmergės SC.

#MEL
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.