2022-09-17
MFK „Žalgiris“ tapo vienvaldžiu MEL U17 diviziono lyderiu

Rugsėjo 14-ąją sužaistos trejos Merginų elitinės lygos 4-ojo turo rungtynės Panevėžyje, Utenoje ir Vilniuje.

Sostinės derbyje susitiko MFA „Žalgiris“-MRU su MFK „Žalgiris“ bendraamžėmis. Pirmajamė kelinyje komandos apsikeitė po įvartį, kurių autorės – Karina Klevinskaitė ir Kotryna Levčukaitė. Pergalę viešnių komandai suteikė Agnės Jakiūnaitės taiklus smūgis – 1:2. Po pergalės MFK „Žalgiris“ iškovojo savo 9-ąjį tašką ir šiuo metu užima pirmą vietą MEL U17 divizione.

FK „Utenos Utenis“ 2:1 nugalėjo FK „Vilnius“ ekipą. Agnė Šerepėkaitė išvedė į priekį uteniškes, Ūla Miniotaitė išlygino rezultatą, bet pačioje pirmo kėlinio pabaigoje Ugnė Kvartūnaitė sugrąžino aikštės šeimininkėms persvarą.

Baudinių serijos prireikė panevėžiečių ir gargždiškių akistatoje. Austėja Jokubaitytė pirmo kėlinio viduryje pelnė „Bangos“ įvartį, o antroje rungtynių pusėje rezultatą išlygino Toma Tonkūnaitė. Nugalėtojos paaiškėjo po baudinių – juos 4:2 taikliau atliko „Bangos“ žaidėjos.