2023-09-24
Merginų elitinės lygos apžvalga (4-oji savaitė)

Čempionato ketvirtoji savaitė buvo sėkminga namie žaidusioms komandoms, o išimtimi tapo tik Gargždų futbolininkių vizitas Vilniuje.

[U15] Jaunesniųjų žaidėjų divizione įvarčių mūša pasižymėjo MFA „Žalgiris“-MRU ekipa, antrajame kėlinyje nepalikusi argumentų FC „Hegelmann“ bendraamžėms.

Atkakliau klostėsi uteniškių ir gargždiškių susitikimas – jame aikštės šeimininkės praleido įvartį, bet sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Gabijos Repečkaitės dublis tapo svarbiausiu statistiniu veiksniu antroje rungtynių pusėje.

Tiek Ukmergės SC, tiek „Kauno Žalgirio“ FA per tarpusavio dvikovos pagrindinį laiką pelnė po du įvarčius. Ginčą dėl papildomo taško turnyro lentelėje laimėjo ukmergietės, užtikrintai pasirodžiusios baudinių serijoje.

[U17] FK „Babrungas“ turėjo intensyviausią ir permainingą rungtynių grafiką šią savaitę. Iš pradžių Plungės atstovėms nepavyko pasipriešinti MFA „Žalgiris“-MRU bendraamžėms, tačiau sekmadienį vieno įvarčio persvara įveikė panevėžietes.

MFA „Bitės“ privertė pasinervinti savo gerbėjus, nepaisant to, kad per pirmąjį kėlinį susikūrė keturių įvarčių persvarą prieš klaipėdietes. Agata Marija Kairytė dar kartą šiame sezone išsiskyrė hetriku, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą koregavo tik klaipėdietės. 74 minutę po Kotrynos Pociūtės smūgio rezultatas tapo 4:3, bet vėliau jis nebekito.

Pastarajame ture „Banga“ vienintelė iš visų lygos dalyvių džiaugėsi pergale išvykoje – jai pavyko įveikti „Žalgirio“ futbolo klubo atstoves.

MEL U15 4-ojo turo rezultatai: FK Utenos Utenis 3:1 FK Banga, Ukmergės SC 2:2 (baud. 5:4) Kauno Žalgirio FA, MFA Žalgiris-MRU 6:0 FC Hegelmann.

MEL U17 1-ojo turo rezultatai: MFA Žalgiris-MRU 7:0 FK Babrungas.

MEL U17 4-ojo turo rezultatai: MFA Bitės 4:3 Klaipėdos FM, FK Žalgiris 1:2 FK Banga, FK Babrungas 1:0 FA Panevėžys-PRSSG.