2023-09-17
Merginų elitinės lygos apžvalga (3-ioji savaitė)

Penkerios rungtynės buvo sužaistos šį savaitgalį Merginų elitinėje lygoje.

[U15] Šeštadienį savo pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo „Utenos Utenis“. Taškus uteniškėms išplėšė Miglės Sinkevičiūtės smūgis likus 6 minutėms iki susitikimo pabaigos.

Vakarų Lietuvos derbyje susitiko Gargždų ir Klaipėdos jaunosios futbolininkės. Pirmajame kėlinyje Vesta Zablackytė įmušė pirmąjį „Bangos“ įvartį, o antroje rungtynių pusėje atsiskleidė Andrėja Tamošauskaitė, pasižymėdama „hetriku“.

Visgi A. Tamošauskaitė nebuvo vienintelė žaidėja šiame ture, kuriai pavyko pelnyti 3 įvarčius. Ir toliau puikią žaidybinę formą lygoje demonstruoja Agata Marija Kairytė, svariai prisidėjusi prie MFA „Bitės“ komandos pergalę prieš ukmergiškes. Kitų „Bičių“ įvarčių autorėmis tapo Adriana Bystronovskaja, Saulė Mulevičiūtė ir Goda Smailytė.

[U17] Sekmadienį sėkmė lydėjo tik žalgirietes. FK „Žalgiris“ atstovės Plungėje džiaugėsi pergale minimaliu skirtumu, kurią suteikė Daugailės Gudelytės įvartis.

Tuo pat metu sostinėje rungėsi MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Banga“. Viešnios pirmavo po Smiltės Vaitkevičiūtės taiklaus smūgio, bet Patricja Penkauskaitė išlygino rezultatą iki pertraukos. Antrajame kėlinyje P. Penkauskaitė pridėjo dar 2 įvarčius, o galutinį rezultatą užfiksavo Andrėja Jusiūtė.

MEL U15 3-iojo turo rezultatai: FC Hegelmann 0:1 FK Utenos Utenis, FK Banga 4:0 Klaipėdos FM, MFA Bitės 6:0 Ukmergės SC.

MEL U17 3-iojo turo rezultatai: FK Babrungas 0:1 FK Žalgiris, MFA Žalgiris-MRU 4:1 FK Banga.