2024-03-31
Merginų elitinės lygos apžvalga (13-oji savaitė)

Stipriausia Lietuvos jaunųjų futbolininkių lyga kovo 27 dieną sugrįžo po žiemos pertraukos. Pirmosios į stadionus sugrįžo U15 diviziono ekipos.

Ukmergės sporto centro komanda savo aikštėje priėmė MFA „Žalgiris“-MRU ekipą. Vilnietės laimėjo susitikimą 3:0 po Elenos Ostrauskaitės, Andrėjos Jusiūtės ir Viltės Bekionytės įvarčių ir išlaikė pirmą vietą.

Kauno regiono derbyje savo pranašumą šįkart įrodė FC „Hegelmann“ bei pakilo į trečią vietą. Ši ekipa net 9:0 nustelbė „Kauno Žalgirio“ FA bendraamžes, o visu ryškumu sužibėjo  Gabrielė Gumbytė, atlikusi „pokerį“. Po du įvarčius pridėjo Dinara Rimkevičiūtė ir Elžbieta Šemeklytė, vieną įvartį įmušė Meda Keserauskaitė.

Antrą vietą užimančios MFA „Bitės“ ekipos puolimas šįsyk tiesiog dūzgėjo Utenoje, kur vietos futbolininkės buvo nugalėtos skirtumu 13:1, nors po pirmo kėlinio vilniečių persvara siekė tik tris įvarčius.

Agata Marija Kairytė priminė, kodėl ji yra laikoma realiausia pretendente į „auksinio batelio“ apdovanojimą – jos vizitas Utenoje buvo paženklintas šešiais įvarčiais. „Hetriką“ atliko Goda Smailytė, du įvarčius įmušė Adriana Bystronovskaja, vieną įvartį – Elizabeth Aleksandra Dudko. „Utenos Utenio“ gretose viena žaidėja nukreipė kamuolį į savus vartus, o garbės įvartį įmušė Gabija Repečkaitė.

MEL U15 10-ojo turo rezultatai: Ukmergės SC 0:3 MFA Žalgiris-MRU, Kauno Žalgirio FA 0:9 FC Hegelmann, Utenos Utenis 1:13 MFA Bitės.