2023-11-11
Merginų elitinės lygos apžvalga (11-oji savaitė)

Lapkričio 11 dieną buvo sužaistos paskutinės Merginų elitinės lygos U15 diviziono pirmo rato rungtynės.

Po 9-ojo turo lyderės statusą išlaikė MFA „Žalgiris“-MRU. Ji rezultatu 5:0 įrodė savo pranašumą prieš trečią vietą užimančias uteniškes. Šiose rungtynėse įvarčius pelnė Monika Suščinskytė ir Andrėja Jusiūtė, antrajame kėlinyje dubliu pasižymėjo Grytė Vaisbrodė, o galutinį rezultatą užfiksavo Elena Ostrauskaitė.

MFA „Bitės“ ekipa buvo išvykusi į Klaipėdą ir joje pelnė rezultatyviausią turo pergalę. Agata Marija Kairytė atliko hetriką bei savo šio sezono įvarčių sąskaitą paaugino iki 18 taiklių smūgių. Prie pergalės du įvarčius įmušė Adriana Bystronovskaja, vieną – Viktorija Libertė.

Atkakliausiai šeštadienį vyko „Bangos“ ir Ukmergės SC bendraamžių akistata. Joje krito tik vienas įvartis – jo autore 68 minutę tapo Adrija Česnavičiūtė. Ukmergiškės aplenkė gargždiškes turnyro lentelėje ir 2023 metus baigė penketuke.

Šios amžiaus grupės komandos į futbolo aikštes grįš 2024 metų kovo viduryje.

MEL U15 9-ojo turo rezultatai: FK Banga 0:1 Ukmergės SCMFA Žalgiris-MRU 5:0 FK Utenos UtenisKlaipėdos FM 0:6 MFA Bitės.

Rezultatyviausios žaidėjos po I rato:

1. Agata Marija Kairytė (MFA „Bitės“) – 18 įvarčių

2–3. Adriana Bystronovskaja (MFA „Bitės“), Andrėja Tamošauskaitė (FK „Banga“) – po 10

4–5. Gabija Repečkaitė (FK „Utenos Utenis“), Grytė Vaisbrodė (MFA „Žalgiris“-MRU) – po 8

6–7. Goda Smailytė (MFA „Bitės“), Aleksandra Vabolytė (FC „Hegelmann“) – po 6

8–9. Elzė Česnauskaitė (Klaipėdos FM), Elena Ostrauskaitė (MFA „Žalgiris“-MRU) – po 5