2023-05-18
MEL U17 diviziono 14 turas sėkmingas viešnių komandoms

Praeitą savaitę įvyko trejos Merginų elitinės lygos rungtynės, po kurių dvi 17-mečių komandos peržengė 30-ies taškų ribą.

Pirmaujanti Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU ekipa nepatyrė sunkumų atvykus į Žagarę ir užfiksavo rezultatyviausią 2022–2023 metų sezono pergalę.

FK „Saned“-Joniškio SC pralaimėjo 0:14. Sunkiausiai aikštės šeimininkėms sekėsi stabdyti Austėją Petkevičiūtę, kuriai pavyko įmušti net 5 kartus. Hetriku pasižymėjo Radvilė Kelečiūtė, dubliu – Elinga Pampukaitė. Po vieną žalgiriečių įvartį pelnė Lėja Banevičiūtė ir Kotryna Maželytė, dukart joniškietės nukreipė kamuolį į savus vartus.

MFA „Bitės“ priėmė antrą vietą užimančias FK „Banga“ bendraamžes. Gargždiškių pirmą įvartį, realizuodama baudinį, pelnė Estela Tamošauskaitė, o netrukus Smiltė Vaitkevičiūtė padvigubino persvarą. Antrajame kėlinyje viešnių gretose pasižymėjo Gabija Cemnolonskytė ir Smiltė Vaitkevičiūtė, tad galutinis rezultatas – 0:4.

Žiūrovų būrys išvydo atkaklią FA „Panevėžys“-PRSSG ir Klaipėdos FM merginų kovą. Uostamiesčio atstovės 16 minutę džiaugėsi Kotrynos Pociūtės įvarčiu. Aikštės šeimininkių pastangos išlyginti rezultatą galiausiai atsipirko per teisėjo pridėtą laiką – Dominyka Misiūnaitė „išplėšė“ baudinių seriją. Jos metu klaipėdietės buvo taiklesnės 3:4.

Į birželio mėnesį perkelta 14-ojo turo FK „Utenos Utenis“ ir MFK „Žalgiris“ komandų akistata, šiuo metu besirungiančių dėl turnyro lentelės trečios vietos.