2023-04-25
MEL U17 divizione – žalgirietiškas derbis ir uteniškių įvarčių dešimtukas

Merginų elitinėje lygoje sužaistos 13-ojo turo rungtynės, per kurias MFA „Žalgiris“-MRU patyrė rimtą iššūkį siekiant išlaikyti U17 diviziono pirmąją vietą.

Centrinėje turo dvikovoje susitiko MFK „Žalgiris“ ir MFA „Žalgiris“-MRU. Aikštės šeimininkės per pirmąsias 18 minučių įgijo dviejų įvarčių persvarą, pasižymėjus Karinai Klevinskaitei ir Martai Lipnickaitei.

Varžovėms dar pirmajame kėlinyje pavyko išlyginti rezultatą Kotrynos Levčukaitės ir Kotrynos Maželytės tiksliais smūgiais. Žemyna Lekavičiūte 76 minutę įmušė įvartį, galiausiai suteikusį MFA „Žalgiris“-MRU ekipai pergalę 3:2.

MFK „Žalgiris“ vėliau pelnė tris taškus, sužaidus nukeltas 12-ojo turo rungtynes. MFA „Bitės“ buvo įveiktos rezultatu 5:1. Dubliais pasižymėjo Milda Ivanciūtė ir Agnė Jakiūnaitė, o kitus įvarčius pelnė Karina Klevinskaitė bei Ariana Lickūnaitė.

Kitose 13-ojo turo rungtynėse užfiksuotos triuškinančios pergalės, kuriomis džiaugėsi lyderių ketvertuko narės. FK „Banga“ 6:0 pranoko panevėžietes, įvarčiais pasižymėjus Atėnei Streckytei, Smiltei Vaitkevičiūtei, Austėjai Jokubaitytei, Neringai Žiliūtei ir dukart Gabijai Judvytytei.

Antradienio vakare FK „Vilnius“ priėmė „Utenos Utenio“ bendraamžes ir patyrė pralaimėjimą 0:10. Kamilė Medvedeva atliko hetriką, o po du įvarčius įmušė Gabija Viplentaitė ir Ugnė Kvartūnaitė. Įvarčių autorėmis taip pat tapo Liucija Stasiulionytė, Airinga Anavičiūtė ir Gabija Repečkaitė.