2023-06-10
MEL U17 divizione – Vilniaus ir Utenos atstovių kova dėl čempionių titulo

Likus dviems turams iki Merginų elitinės lygos U17 diviziono pabaigos liko dvi komandos, pretenduojančios į aukso medalius – MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Utenos Utenis“.

16-ame ture sužaistos trejos rungtynės, o FK „Vilnius“ akistata su FK „Saned“-Joniškio SC neįvyko neatvažiavus viešnių komandai, tad sprendimą dėl rungtynių baigties priims Drausmės komitetas.

Diviziono lyderė MFA „Žalgiris“-MRU ekipa savo aikštėje priėmė Klaipėdos FM bendraamžes. Pirmajame kėlinyje įmušti Elingos Pampuškaitės ir Ernetos Rinkevičiūtės įvarčiai suteikė vilnietėms pergalę 2:0 ir 37-ąjį tašką turnyro lentelėje.

FK „Utenos Utenis“ ne be sunkumų įveikė FK „Banga“ ekipą 3:2 ir išlaido trijų taškų atsilikimą nuo lyderių. Gabijos Viplentaitės įvartis ir Ugnės Kvartūnaitės dublis suteikė uteniškėms persvarą, tačiau gargždiškės neketino nusileisti. Smiltė Vaitkevičiūtė sušvelnino skirtumą, o per teisėjo pridėtą laiką Liucija Stasiulionytė nukreipė kamuolį į savus vartus.

FA „Panevėžys“-PRSSG ekipa šį sezoną jau trečią kartą stojo į baudinių seriją, tačiau nei vienos dar nelaimėjo. Panevėžietės atvyko į sostinę ir pirmavo po ankstyvo Tomos Tonkūnaitės įvarčio, tačiau MFA „Bitės“ nedelsdamos atsakė Arianos Lickūnaitės ir Agatos Marijos Kairytės taikliais smūgiais. Viešnių ekipai Toma Tonkūnaitė įmušė dar vieną įvartį antrojo kėlinio pabaigoje, tad per sužaistas 90 minučių rezultatas buvo 2:2.

Diviziono 17-ojo turo rungtynės vyks birželio 12 ir 15 dienomis, o čempionato finišas numatytas birželio 21 dieną.