2021-05-09
MEL lyderės padidino atotrūkį, E. Kriaučiūnaitė pasižymėjo „pokeriu“

Penktadienį sužaistos trejos Merginų elitinės lygos 7-ojo turo rungtynės.

Čempionate pirmaujanti MFA „Žalgiris“-MRU rezultatu 3:0 įveikė „Bangą“ ir iškovojo 18 tašką. Įvarčius Pilaitės manieže pelnė Ieva Žakelytė, Karolina Jasaitytė ir Samanta Ragauskaitė.

Antrą vietą užimančiam Ukmergės SC prireikė baudinių, jog įveiktų FK Vilnius komandą. Vilnietės dvikovą LFF stadione pradėjo Viktorijos Rolič įvarčiu, o pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Meida Proscevičiūtė. Ukmergietės tiksliau smūgiavo nuo 11 metrų žymos (4:2).

Permainingai klostėsi FA „Utenio“ ir „Kauno Žalgirio“ FA dvikova. Uteniškės  per 16 minučių pirmavo po Kamilės Medvedevos ir Ugnės Kvartūnaitės įvarčių, tačiau iki pirmo kėlinio pabaigos pusiausvyrą atstatė Ema Kriaučiūnaitė. Antroje rungtynių pusėje įvarčius mušė tik kaunietės – Gabija Diškevičiūtė ir dusyk Ema Kriaučiūnaitė, o galutinis rezultatas tapo 5:2 viešnių naudai.

Merginų elitinės lygos 8-ojo turo rungtynės numatytos gegužės 21 dieną Kaune, Šventupėje ir Vilniuje.