2023-04-13
Į MEL U17 turnyro lentelės viršūnę pakilo MFA „Žalgiris“-MRU ekipa

Sostinės derbyje triumfavusi MFA „Žalgiris“-MRU merginų komanda pasinaudojo proga 12-ojo turo metu užimti MEL U17 diviziono pirmą vietą.

Patricja Penkauskaitė savo 5 įvarčiais svariausiai prisidėjo prie pergalės 9:1 prieš FK „Vilnius“ bendraamžes. Kitus nugalėtojų įvarčius įmušė Monika Suščinskytė, Grytė Vaisbrodė, Laura Grucytė ir Emilija Gerasimova. FK „Vilnius“ įvartį pelnė Agnieška Kazarina, realizuodama baudinį.

Į antrą vietą pakilo FK „Banga“ po pergalės išvykoje 2:1 prieš Klaipėdos FM. Viltė Rekašiūtė pirmo kėlinio viduryje nukreipė kamuolį į savus vartus, o paskiau gargždiškių persvarą padidino Estela Tamošauskaitė. Klaipėdietės sugrąžino intrigą Mijos Šmaižytės taikliu smūgiu, bet išlyginti rezultato nepavyko.

Panevėžietės savo aikštėje 8:0 pranoko FK „Saned“-Joniškio SC ekipą, o Rimantė Laužikaitė dar pirmajame kėlinyje atliko „pokerį“. Likusius įvarčius pelnė Urtė Bujokaitė, Vakarė Kiaunytė, Minija Batutytė, Laura Šimonytė.