2019-10-05
Debiutinis MEL sezonas finišavo SM „Tauro“ triumfu

Kauno SM „Tauro“ komanda įspūdingai pabaigė 2019 m. Merginų elitinės lygos sezoną, iškovojusi visas 10 pergalių.

Spalio 4-ąją Gargžduose, Šventupėje ir Kaune sužaistos MEL paskutinio turo rungtynės. Vienintele turnyro intriga išliko kova dėl 5 vietos tarp Gargždų FK „Bangos“ ir Utenos FK „Utenio“.

„Banga“ įsiveržė į priekį jau 4 minutę pasižymėjus Viltei Švarcaitei, tačiau viešnios 31 minutę atsakė Ievos Tumėnaitės įvarčiu. Pačioje rungtynių pabaigoje Viltė Švarcaitė dar kartą pasižymėjo ir priartino „Bangą“ prie tikslo. Visgi „Utenio“ komanda nepasidavė ir 77 minutę Kamilė Medvedeva įmušė įvartį (2:2), leidusį išsaugoti 5 vietą. Papildomą tašką „Banga“ pelnė laimėjusi baudinių seriją 3:2.

Pergale sezoną užbaigė Vilniaus regiono JK, kuri išvykoje įveikė Ukmergės SC bendraamžes rezultatu 3:2. Karina Vasilionok pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau Viktorija Ivanovaitė išlygino rezultatą. Antrojo kėlinio pradžioje Meida Proscevičiūtė persvėrė rezultatą ukmergiškių naudai. 58 minutę vilnietės Ugnės Korytės tikslus smūgis grąžino pusiausvyrą. Rungtynių paskutinę minutę Adriana Alekberovaitė išplėšė Vilniaus regionо atstovėms įsimintiną pergalę.

Kaune susitiko 1 ir 2 vietas čempionate užimančios komandos. SM „Tauro“ puolėja Ema Kriaučiūnaitė pelnė du įvarčius, į kurį žalgirietės atsakė Austėjos Petkevičiūtės įvarčiu. Antroйо kėlinio viduryje Beatričė Globytė padidino kauniečių atotrūkį – 3:1. Tokiu rezultatu ir pasibaigė paskutinės sezono rungtynės.

Dešimtojo turo žaidėjų nominacijas pelnė Viltė Švarcaitė, Emanuela Koren ir Vanesa Vasiliauskaitė.