dsc-7787.jpg
2022-09-01
„Samsung Galaxy Watch“ LVL atidarymo švente mėgavosi ir teisėjai

Kaune surengtas Lietuvos vaikų futbolo sezono atidarymas tapo švente ne tik jauniesiems žaidėjams, bet ir teisėjams.

Šventę organizavusi Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija (LVJUFA) pakvietė į renginį čempionatui besiruošiančias U9, U10, U11 ir U12 amžiaus PRO lygmens grupių komandas.

Pirmoje šventės dienoje rungtynių tvarką prižiūrėjo teisėjai Vygantas Bemovas, Arūnas Dapkus, Guostė Jonikaitė ir Justas Kamarauskas.

Šventės atidarymo dienos fotoalbumas (Beatos Štampachovos nuotr.)

Renginio metu savo įspūdžiais pasidalino Guostė Jonikaitė ir Vygantas Bemovas.

-Guostė, kas labiausiai patiko „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos vaikų lygos sezono atidarymo šventėje?

- Visas turnyras ir jo idėja man patinka, tiek daug dalyvių regėjau. Pati teisėjauju šiame turnyre pirmą kartą, tai daug emocijų, papildomas jaudulys. Labai džiaugiuosi, kad žaidėjai yra nusiteikę, kovoja. Buvo šiek tiek ašarų ir susižeidimų, bet kiekvienas kovoja iki galo, spiria, džiaugiasi kartu su komanda.

-Ko norėtum palinkėti rungtynių dalyviams?

- Vaikams linkiu ryžto ir noro lankyti treniruotes, nepasiduoti kai būna sunku. Kaip šiandien matėme, yra karšta, nuovargis daro savo, bet ta bendra emocija, noras pelnyti įvarčius, žaisti ne dėl kažkokių pirmų vietų, o dėl komandos, turbūt ir „veža“. Linkėčiau vaikams nenustoti tikėti savo treneriu, komanda, savimi.

- Kas paskatino tave tapti teisėja bei kaip „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos vaikų lyga padeda tobulėti?

- Pasiūlymą tapti teisėja sulaukiau dar gyvendama Klaipėdoje. Sudalyvavau seminaruose, pabandžiau teisėjauti ir mane tai „užkabino“. Matau save ateityje kaip profesionalią teisėjo asistentę, tai ties tuo ir dirbu. O vaikų lyga yra puiki proga papildomam jauduliukui nugalėti ir nauja patirtis.

 

-Vygantai, kokios emocijos pas tamstą kunkuliavo „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos vaikų lygos sezono atidarymo šventėje? Kaip apibūdintumėte veiksmą stadione?

-Labai treneriai „faini“, vaikai džiugiai žaidžia futbolą, tėvai aistringai palaiko vaikus. Žodžiu, nuotaika puiki, vaikai per pertraukas gali atsivėsinti. Smagu dėl šio suorganizuoto turnyro, vaikams jis tikrai į naudą.

-Kaip „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos vaikų lygos čempionatas ir apskritai vaikų turnyrai, padeda teisėjams tobulėti? Kokių savybių ir įgūdžių įgijai teisėjaudamas?

-Aš pats pradėjau darbuotis nuo pačių jauniausių, nuo trylikamečių varžybų, būdamas teisėjo asistentu, Man, kaip jaunam teisėjui, vaikų ir jaunių lygos buvo didelis tramplinas iki pat dabar, kuomet jau teisėjauju LFF Pirmoje lygoje.

 -Būdamas teisėju, ką norėtumėte perduoti jauniesiems žaidėjams ir kitiems rungtynių dalyviams?

-Žaidėjų tėvams norėčiau palinkėti daugiau optimizmo, mėgautis rungtynėmis, o ne užsiimti kritika vaikų ar teisėjų atžvilgiu. Treneriams linkiu į futbolą žiūrėti kaip į pramogą vaikams. Tik paskiau vaikai pradeda eiti link profesionalumo, ir tuomet galima bus daryti išvadas, ar galės jie siekti futbolo aukštumų.

#VaikųLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.