ejl-u16-akimirka.jpg
2024-01-23
„Samsung Galaxy Watch“ ir Lietuvos jaunimo futbolas stiprina bendradarbiavimą

Pasaulyje lyderiaujanti technologijų bendrovė „Samsung“ ir toliau liks pagrindine Lietuvos jaunimo futbolo rėmėja. Nuo 2021 metų vykstantis bendradarbiavimas su vaikų ir jaunių varžybas bei projektus kuruojančia LVJUFA buvo pratęstas dar metams.

Prekės ženklas „Samsung Galaxy Watch“ tapo neatsiejama pagrindinių mūsų šalies jaunimo varžybų dalimi. Rėmėjo vardas yra įtrauktas į Elitinės jaunių lygos pavadinimą, kurios čempionas įgija teisę atstovauti Lietuvai UEFA Jaunimo lygoje. Dėka šios paramos, įdomiausios Elitinės jaunių lygos rungtynės yra tiesiogiai transliuojamos, reguliariai pateikiamos turų apžvalgos, o geriausiai sezone pasirodę žaidėjai džiaugiasi apdovanojimų ceremonijoje įteikiamais „Samsung Galaxy Watch“ prizais.

„Samsung Galaxy Watch“ remiama Lietuvos vaikų lyga yra pirmoji varžybų pakopa, kurioje patys jauniausi futbolininkai išmoksta futbolo abėcėlės. Joje didžiausias dėmesys yra teikiamas didaktiniams žaidimo principams, tad rungtynių rezultatai nėra viešai fiksuojami. Organizatoriai džiaugiasi, kad Lietuvos vaikų lyga per pastaruosius metus tapo masiškiausiomis LVJUFA vykdomos varžybomis.

„Futbolas mūsų visuomenei yra reikalingas kaip socialinė ir sportinė priemonė. Tai yra ne tik populiariausias žaidimas pasaulyje, bet ir tinkamas būdas atitraukti jaunimą nuo žalingų įpročių rizikos bei leisti jiems save realizuoti futbole.

Padedant „Samsung“, mes turime dar daugiau galimybių ir lėšų populiarinti futbolą tarp jaunimo. Kuo daugiau vaikų ateina į futbolą, pradeda žaisti ir dalyvauti čempionatuose, tuo didesnė tikimybė įtraukti talentus, kurie ateityje kels Lietuvos futbolo lygį. Mūsų bendradarbiavimą lydi puikūs jaunimo įsitraukimo rezultatai, vien per 2023 metų antrąjį pusmetį sulaukėme 1891 registruoto naujo žaidėjo“, – teigė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis.

Pasaulyje pirmaujančios bendrovės „Samsung“ prekės ženklas „Galaxy Watch“ yra rinkos lyderis išmaniųjų laikrodžių srityje. Užmegztas bendradarbiavimas leidžia bendrovei ne tik svariai prisidėti prie projektų bei renginių, tačiau ir įsitraukti į sportuojančių vaikų ir jaunimo edukaciją apie sveikatos priežiūros svarbą bei propaguoti sveiko gyvenimo būdo svarbą sportuojančių vaikų tarpe.

„Sportas ir technologijos – jau kuris laikas yra sunkiai atsiejamos sritys. Be to, „Samsung“ pristatydama inovacijas išmaniuosiuose įrenginiuose, visame pasaulyje siekia ne tik skatinti sveiką gyvenimo būdą, tačiau ir vieną iš svarbiausių prioritetų laiko jaunų žmonių įgalinimą siekti savo tikslų bei veikti. Bendradarbiavimas su LVJUFA visa tai puikiai iliustruoja, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie Lietuvos jaunimo futbolo vystymosi ir turėdami galimybę tokiu būdu įprasminti mūsų vystomas technologijas“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Kviečiame susipažinti įdėmiau su pastarąja Lietuvos jaunimo futbolo plėtra:

„Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių futbolo lygos dalyviai džiaugiasi konkurencingu sezonu

LVJUFA varžybos per pustrečių metų laikotarpį įtraukė naujus 4745 žaidėjus

#Elitinėlyga #VaikųLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.