30-minuciu.jpg
2022-07-29
LVJUFA Drausmės komitetas pasibaigusiame sezone išnagrinėjo 292 bylas

Liepos 28 dieną surengtas LVJUFA Drausmės komiteto posėdis, kuriame buvo išnagrinėtos paskutinės 2021–2022 metų sezono jaunimo futbolo drausminės bylos.

2021–2022 metų sezone iš viso komitetas išnagrinėjo 292 bylas: 151 pernykštes ir 141 šiųmetes. Dažniausiai užfiksuoti pažeidimai: pavėluota komandų sudėties registracija rungtynėms (nespėjus patvirtinti 30 minučių iki rungtynių pradžios COMET el. varžybų sistemoje), komandų nedisciplinuotumas rungtynių metu (geltonų ir raudonų kortelių gausa), neįvykusios rungtynės, komandų pasitraukimas iš varžybų, duomenų apie rungtynėse esantį medicinos darbuotoją neįvedimas į protokolą (COMET el. varžybų sistemoje).

Pastarojo posėdžio dienotvarkėje atvejai dėl reikalavimo klubams įkelti „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos rungtynių įrašus į serverį nesilaikymo, skyrus įspėjimus; taip pat dėl neįvykusių „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos vaikų lygos rungtynių, įskaičius techninius pralaimėjimus.

Kaip šio sezono metu buvo pažymėjęs LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis: „Elektroninės varžybų sistemos taikymas leido operatyviau sekti visą jaunimo futbolo statistiką, įskaitant ir komandų atliktus pažeidimus. Atkreipiame organizacijų dėmesį, skirdami Drausmės komiteto sprendimus, į sritis, kurias reikia tobulinti ir laikytis bendros tvarkos. Mūsų siekis – skaidri, saugi ir tvarkinga jaunimo futbolo aplinka“.

LVJUFA skatina klubus laikytis sportiško elgesio principų ir žaisti garbingai. Tradiciškai, sezono pabaigoje yra sudaromas „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos garbingo žaidimo reitingas, pagerbiantis komandas, kurios stropiausiai laikėsi futbolo vertybių rungtynėse. Būsimame 2022–2023 metų sezone panašius reitingus ketinama sudaryti ir kitose LVJUFA vykdomose varžybose.

#Elitinėlyga #VaikųLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.