1k4a3852.JPG
2021-10-28
Lapkričio 3–9 d. nebus vykdomos „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos rungtynės

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija informuoja, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo Nr. 152 3.2.1.4 punktu, 2021 m. lapkričio 3–9 d. neformalusis vaikų švietimas (išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą) turi būti vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.

Atitinkamai, vadovaujantis 2021–2022 m. sezono „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos futbolo čempionato PRO lygmens nuostatų 1.19 punktu ir čempionato Apskričių lygmens nuostatų 1.20 punktu, 2021 m. lapkričio 3–9 d. yra traktuojamos kaip „blokuotos valandos“, t. y. kaip Asociacijos patvirtintas laikas, kurio metu negali būti vykdomos jokios futbolo varžybos, rungtynės ir/ar turnyrai.

Dėl šios priežasties, visos komandos, kurios dalyvauja 8×8 ir/ar 5×5 formato (11×11 formatas LFF yra pripažintas aukšto meistriškumo varžybomis, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos sporto įstatyme) futbolo varžybose, privalo tokias rungtynes nukelti.

Asociacija primena, kad aukščiau nurodyto draudimo nesilaikymas, gali sąlygoti tiek administracinę atsakomybę, taikomą pažeidėjams už minėtos LR Vyriausybės nutarimo nuostatos nesilaikymą, bei, taip pat, gali būti Asociacijos Drausmės komiteto svarstymo ir sankcijų objektu.

Kviečiame čempionate dalyvaujančias organizacijas produktyviai išnaudoti susidariusį laisvą laiką ir susitvarkyti savo sužaistų rungtynių protokolus COMET sistemoje, taip pat peržiūrėti savo komandų nesužaistų/atidėtų rungtynių sąrašą ir jas sužaisti, raštu susitarus su varžovais dėl naujos datos, laiko bei vietos.

Primename, jog vadovaujantis čempionato nuostatų 4.20  punktu, visos „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lygos futbolo čempionato pirmos sezono pusės rungtynės privalo būti sužaistos iki 2021 metų lapkričio 30 dienos.

K. Paulausko nuotr.

#VaikųLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.