bartuskevicius.jpg
2021-09-22
K. Bartuškevičius paskirtas UEFA Jaunimo lygos rungtynių rezerviniu teisėju

Istorinio įvykio LFF stadione – Lietuvos jaunimo čempiono „Žalgirio“ ir Haifos „Maccabi“ akistatos – liudytojų gretose išvysime teisėją Kęstutį Bartuškevičių.

UEFA Jaunimo lygos pirmojo etapo rungtynės tarp Lietuvos ir Izraelio čempionų LFF stadione vyks rugsėjo 28 dieną nuo 19:00 valandos.

Rungtynių statistika

Iš Veisiejų kilęs K. Bartuškevičius paskirtas šių rungtynių ketvirtuoju teisėju. UEFA svetainėje paskelbta, jog dvikovai taip pat vadovaus portugalas Luisas Teixeira, asistentai iš Andoros Ericas Josė Machado Gomesas ir Mario Danielis Ribeiro Novo.

„Šios rungtynės istorinės ne tik Lietuvos jaunimo futbolui, bet ir man kaip teisėjui, kadangi tokio rango UEFA rungtynėse dar neteko dirbti. Sužinojus, jog būsiu tarptautinių rungtynių rezervinis teisėjas, labai nudžiugau. Tai tarsi mažos svajonės išsipildymas, visi teisėjai tikisi teisėjauti kuo aukštesniame lygyje.

Džiugu, kad mažais žingsneliais kylantis Lietuvos klubų lygis po truputį kelia ir jaunimo futbolą. Dalis jaunuolių jau dabar žaidžia ne tik už savo amžiaus komandą, bet ir už pagrindines komandas A lygoje, taip pat I lygoje, ir štai dabar turi teisę dalyvauti UEFA Jaunimo lygoje“, – teigė K. Bartuškevičius.

Sauliaus Čirbos nuotr.

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.