futboliukas.jpg
2019-09-03
12-oji „Futboliuko“ kelionė – prasidėjo registracija

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigoms skirtas „Futboliukas“ sugrįžta: prasidėjo registracija naujam sezonui.

Kaip ir praėįusį sezoną, „Futboliukas“ vyks visus mokslo metus – nuo 2019 m. spalio pradžios iki 2020 m. gegužės pabaigos naudojantis svetaine www.asfutboliukas.lt. Registracija vyks iki rugsėjo 17-osios arba dar anksčiau, kai užsiregistruos pirmos 50 įstaigų. Todėl norintiems dalyvauti siūloma suskubti.

Šių metų sezone atsinaujins ir pasipildys užduočių sąrašas, atsižvelgus į pedagogų pageidavimus įstaigoms bus skirta daugiau kamuolių, taip pat numatomi nauji prizai.

Informacija kaip užsiregistruoti

Registracijos forma

„Futboliukas“ – Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) vykdomas ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas.

Nuo projekto pradžios per 12 metų ši idėja suvienijo kelis šimtus įstaigų iš visos Lietuvos. „Futboliuko“ švente džiaugėsi tiek naujus potyrius išgyvenę vaikai, tiek kasdieninę rutiną pakeitę pedagogai.

Nuo 2018-ųjų rudens „Futboliukas“ pakeitė savo veidą ir persikėlęs į elektroninę erdvę ir praplėtė savo akiratį – tapo ne tik sportu, bet ir edukacine priemone.

Interaktyvioje svetainėje dalyviai valdo „Futboliuko“ personažą ir kas mėnesį pildo naujas užduotis – tiek sportines, tiek kūrybines. Užduotys skirtos visapusiškam išsilavinimui ne tik apie futbolą, bet ir matematiką, logiką ir kitas disciplinas.

Projekte laukiami visi – ir ugdymo įstaigos turinčios vieną grupę vaikų, ir turinčios 10 ir daugiau grupių. Projekto nuostatuose nustatytas privalomas skaičius ugdytinių, kuriuos reikia įtraukti į „Futboliuką“.

„Futboliuko“ 2019–2020 nuostatai

Projekto partneriai – Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.