lvjufa-logo-permatomas-fonas-01.png
2021-11-26
LVJUFA čempionatų pirmosios pusės rungtynes leista sužaisti po lapkričio 30 dienos

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos Valdyba suteikė įgaliojimus asociacijos direktoriui tvirtinti nuostatuose nenumatytą rungtynių datą ir laiką.

Įvertinus Lietuvoje trunkančią epidemiologinę padėtį, sutrukdžiusiai kelioms komandoms sužaisti visas savo suplanuotas rungtynes iki lapkričio mėnesio pabaigos, LVJUFA Valdyba šiandien suteikė įgaliojimus direktoriui tvirtinti 2021–2022 m. sezono varžybų rungtynių datą, laiką ir vietą, kurios vyktų po 2021 m. lapkričio 30 dienos. Tokiu sprendimu tikimasi visas nukeltas rungtynes sužaisti gruodžio mėnesio pradžioje.

Taip pat direktoriaus tvirtinimu, rungtynės galės prasidėti ne tik 10:00–19:00 valandų intervale, kaip nurodyta varžybų nuostatuose. Ši išimtis taip pat skirta padėti komandoms sužaisti nukeltas rungtynes.

#Elitinėlyga #VaikųLyga PirmaLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.