2021-06-25
Lietuvos jaunimo U-19 čempionate triumfavo „NFA BE1“

Panevėžyje surengtas superfinalo rungtynes rezultatu 2:1 laimėjo Kauno „NFA BE1“ ekipa ir tapo Lietuvos čempione.

Birželio 25-ąją Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione dėl titulo susikovė čempionato Pietų-Rytų regione 1 vietą užėmusi „NFA BE1“ ir Šiaurės-Vakarų regione 1 vietą užėmusi FA-FK „Panevėžys-PRSSG. Atkakliose rungtynėse netrūko kovos ir geltonų kortelių.

Pirmo kėlinio pačioje pabaigoje baudinio nerealizavo kauniečių kapitonas Domas Slendzoka. Visgi, svečiai pirmieji pasižymėjo, 47 minutę kamuolį į vartus nukreipus Vadimui Šulžickij.

Panevėžiečiai išlygino rezultatą 50 minutę, baudinį įmušus Nojui Lukšiui. „NFA BE1“ vėl įgijo persvarą, kai 70 minutę įvarčiu pasižymėjo Nojus Grudis.

Aikštės šeimininkai nuo 86 minutės žaidė mažumoje, teisėjui parodžius raudoną kortelę Matui Lesnikauskui. Po minutęs panevėžiečiai turėjo šansą vėl išlyginti rezultatą nuo 11 metrų atžymos, tačiau Nojui Lukšiui nepavyko nuginkluoti Juliaus Virvilo.

Superfinalo dalyvius pasveikino ir apdovanojimus įteikė Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos prezidentas Dainius Gudaitis.

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai:

1. Titas Daškus („Kauno Žalgirio“ FA) – 13 įvarčių

2–4.Mantvydas Ežerskis (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG), Grudis Nojus ir Ernestas Gudelevičius („BE1 NFA“)

5. Nojus Lukšys (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG) – 10 įv.

6. Matas Lesnikauskas (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG) – 9 įv.

7–12. Reinas Batutis (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG), Vakaris Jeruševičius (Kretingos SM), Aurimas Dapkus, Vykintas Augustas Karjakinas, Arnas Kirėjevas, Justas Paštukas („BE1 NFA“) – po 8 įv