lvjufa-logo-permatomas-fonas-01.png
2021-10-22
Informacija dėl rungtynių nukėlimo COMET sistemoje tvarkos

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija informuoja jos varžybose dalyvaujančias organizacijas dėl rungtynių nukėlimo COMET sistemoje tvarkos.

Organizacijos turės pateikti LVJUFA varžybose galiojantį šį prašymo formos pavyzdį dėl rungtynių vietos, datos laiko keitimo ar perkėlimo. Išlieka reikalavimas oficialiu organizacijos raštu nurodyti keičiamų rungtynių turą, laiką, stadiono pavadinimą ir adresą bei nukėlimo priežastį.

Prašymą reikės išsiųsti už varžybų administravimą atsakingam LVJUFA vadybininkui u.montvilas@lff.ltjaunimofutbolas@lff.lt ir varžovų klubo el. pašto adresu.

Primename, jog pagal LVJUFA varžybų nuostatus, prašymas turi būti pateiktas ne vėliau kaip 7 dienos iki keičiamų rungtynių pradžios. Norint sužaisti savaitės viduryje, rungtynės gali prasidėti ne anksčiau 17:00 valandos.

Dėl lapkričio 6 ir 7 dienos rungtynių pakeitimų raštu reikia informuoti LVJUFA iki spalio 29 dienos 12:00 valandos.

#Elitinėlyga #VaikųLyga PirmaLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.