2022-10-24
Tiesioginiame „Samsung Galaxy Watch“ EJL rungtynių eteryje – 6 įvarčiai iš Klaipėdos

Elitinės jaunių lygos čempionato transliacijų seriją pratęsė U18 diviziono lyderių akistata su „Kauno Žalgirio“ FA komanda.

12-ame ture Klaipėdos FM turėjo pasistengti, jog įveiktų kauniečių pasipriešinimą. Pirmame kėlinyje Nikita Bondarev pelnė dublį, o „Kauno Žalgirio“ FA atsakė Justo Žukovskio įvarčiu.

Antroje susitikimo pusėje aikštės šeimininkams pavyko įtvirtinti savo persvarą rezultatu 5:1. Įvarčius įmušė Danila ir Nikita Bondarevai bei baudinį realizavo Erik Kirjanov. Klaipėdos FM iškovojo 29-ąjį tašką per 11 rungtynių.

Abiejų komandų kapitonai Ignas Ališauskas ir Aivaras Lipčius – pateikė savo porungtyninius komentarus.