2021-11-04
„Samsung Galaxy Watch Active“ EJL absoliutūs lyderiai perkopė 30 taškų ribą

Talentų FA-FK „Riteriai“ laimėjo EJL U16 diviziono nukeltas 5-ojo turo rungtynes prieš klaipėdiečius 4:0 ir su didžiausiais sirgaliais džiaugėsi iškovotu 31-uoju tašku bei padidino atotrūkį nuo varžovų.

„Buvo sunku pirmajame kėlinyje, įgijus vieno įvarčio persvarą, bet „ant galo“ palaužėm varžovus. Manau, kad lyderystę divizione užtikrina komandiškumas, komunikacija, striprumas. Mūsų komanda sužaistose rungtynėse buvo kaip vienas kumštis“, – teigė kapitonas Matas Latvys.

„Žiūrime į kiekvienų rungtynių kokybę ir turinį nuo pirmos iki paskutinės minutės ir bandome gerinti šiuos du aspektus. Su kiekvienomis rungtynėmis einame link tikslo, o ar pavyks jį pasiekti, parodys sezono pabaiga. Šiame divizione netrūksta stiprių komandų, pavyzdžiui Vilniaus BFA nesame įveikę, o prieš „Kauno Žalgirio“ FA pralaimėjome po baudinių serijos, bet atsirevanšavome“, – apžvelgė jaunųjų riterių treneris Raimondas Vilėniškis.