2023-05-13
Klaipėdos FM U-18 komanda užsitikrino Lietuvos čempionų titulą

Šeštadienį paaiškėjo pirmieji šio sezono „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos čempionai. Likus keturiems turams iki U18 diviziono pabaigos, nebepavejama tapo Klaipėdos futbolo mokyklos ekipa.

Visą 2022–2023 m. sezoną užtikrintai pasirodę klaipėdiečiai suteikė galimybę savo sirgaliams iš arti išvysti komandos triumfą. Į Klaipėdos FM stadioną sugūžėjo apie 100 žiūrovų, o gausesnė auditorija regėjo tiesioginę transliaciją per futbolas.tv platformą.

Aikštės šeimininkai jau pirmąją minutę uždirbo kampinį ir Nikita Bondarevas nukreipė kamuolį į FA „Panevėžys“-PRSSG ekipos vartus.

Į prizininkų trejetą siekiantys patekti panevėžiečiai nepabūgo diviziono lyderių autoriteto. Mantas Malatokas 16 minutę pasižymėjo taikliu tolimu smūgiu, o 59 minutę šiam žaidėjui vėl pavyko pasižymėti įspūdingu įvarčiu.

Klaipėdos FM sužaidė sėkmingą atkarpą antro kėlinio viduryje. Emilijus Jermolajevas 68 minutę išlygino dvikovos rezultatą, o po dviejų minučių klaipėdiečiams vėl pavyko rasti kelią prie varžovų vartų ir E. Jermolajevas atliko lemiamą smūgį – 3:2.

Teisėjui Kevinui Drungilui paskelbus dvikovos pabaigą Klaipėdos FM žaidėjai su savo aistruoliais aikštėje atšventė triumfą. Pažymėtina, kad tai yra pirmasis Klaipėdos futbolo mokyklos pelnytas čempionų titulas „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos istorijoje.