2023-04-08
Pirmos BYFL turnyro ketvirtfinalių rungtynės buvo palankesnės svečiams

Šią savaitę Lietuvos jaunimo futbolo bendruomenę įtraukė ketverios rungtynės, priartinusios dalį komandų prie Baltijos lygos turnyro pusfinalio etapo.

BYFL U16: „Žalgiris“ ir Klaipėdos FM išvykose turės panaikinti įvarčio deficitą

Pirmos į aikštę antradienį žengė „Žalgirio“ ir „Super Novos“ U16 ekipos. Nepaisant žiemą priminusių meteorologinių sąlygų Vilniuje, žaidėjams pavyko rungtynių žiūrovus nudžiuginti įvarčiais, tačiau jų daugiau pelnė svečiai iš Latvijos – 1:2.

SK „Super Nova“ efektyviau išnaudojo savo progas ir Robertas Kukulis užfiksavo dublį 58 ir 80 minutę. Žalgiriečiai savo ataką 88 minutę užbaigė Igno Germano įvarčiu ir dabar ruošis atsakomajai dvikovai Rygoje.

Igno Germano komentaras | Dainiaus Greviškio komentaras

Šeštadienį Klaipėdos FM savo stadione priėmė „BE1 NFA“ bendraamžius. Kaip ir pernai, šių komandų akistata ketvirtfinalyje buvo itin atkakli, tik šįkart revanšą pavyko pasiekti Kauno atstovams – 1:2.

Vilius Kondrotas 48 minutę išvedė į priekį „BE1 NFA“, o po dešimties minučių Jokūbas Norkus išlygino rezultatą. Pergalę kauniečiams suteikė 75 minutę pelnytas Rapolo Jasulevičiaus įvartis.

Edgaro Bieronto komentaras | Rapolo Jasunskio komentaras

BYFL U15: „BE1 NFA“ įgijo rimtą persvarą, žalgiriečiai namie sieks revanšo

Trečiadienį penkiolikmečių komandos rungėsi Vilniuje ir Rygoje. Baltijos FA auklėtiniai susitiko su „BE1 NFA“ bendraamžiais. Kauniečiams pavyko savo progas paversti pergalingais 2 įvarčiais – juos pelnė Tomas Gudaitis 17 minutę ir Tomas Gutauskas 64 minutę.

Deivido Česnauskio komentaras | Tomo Gudaičio komentaras

Skirtumą tarp „Super Novos“ ir „Žalgirio“ ekipų nulėmė vienas taiklus smūgis. Jį pelnė Nikita Ponomarjovas, 35 minutę realizuodamas teisėjo skirtą baudinį.