g-sh8695.JPG
2022-04-27
Pirmoje ketvirtfinalio akistatoje – penkių įvarčių drama

Baltijos jaunimo futbolo lygoje didelio ažiotažo sulaukė Klaipėdos FM ir „NFA BE1“ ekipų akistata. Savo sirgalių audringai palaikomi klaipėdiečiai išplėšė pergalę rezultatu 3:2.

Pirmajame kėlinyje klaipėdiečiai dusyk pirmavo, bet kauniečiams pavyko rezultatą išlyginti. Emilijus Jermolajev 16 min. galva nukreipė kamuolį į vartus. „NFA BE1“ kapitonas Skirmantas Paukštys 24 min. sėkimgai įsuko kamuolį į varžovų vartus.

Besibaigiant kėliniui rezultatas tapo 2:2. Matas Ambrazaitis 36 min. vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus, o 39 min. Ignas Skamarakas realizavo baudinį.

Antroje rungtynių pusėje rungtynės išlaikė dinamiškumą ir bekompromisę kovą, tačiau žiūrovams įvarčio teko laukti ilgai. Pergalingu tapo 79 min. Emilijaus Jermolajevo smūgis nuo 11 metrų atžymos.

Rungtynių fotoalbumas

Atsakomoji dvikova vyks balandžio 30 dieną nuo 16 valandos LFF Kauno treniruočių centro stadione. Rungtynės bus transliuojamos Lietuvos futbolas „Youtube“ paskyroje.

Šią savaitę paaiškėjo dvi ekipos, užsitikrinusios kelialapį į Baltijos jaunimo lygos pusfinalį. Rygos FS „Metta“ eliminavo Daugpilio BFC „Daugavpils“ (3:1 ir 6:0), o Rygos JDFS „Alberts“ nutraukė Liepojos FS žygį (5:1 ir 3:1).

Balandžio 30-ąją nuo 14:30 val. rungtynes Talino „Sportland“ arenoje sužais vietos FC „Flora“ ir Vilniaus Baltijos FA komandos. Vilniečiai pirmąjį susitikimą laimėjo rezultatu 4:1, tad turi puikius šansus žengti į pusfinalį.