2023-04-21
Panevėžiečiai ir klaipėdiečiai pasirodys BYFL turnyro pusfinalyje

Šią savaitę įvyko Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) ketvirtfinalio susitikimai, po kurių pasirodymą užbaigė „Žalgirio“ U-15 ir „BE1 NFA“ U-16 komandos.

Nepaisant grupėse užimtų žemesnių pozicijų, FA „Panevėžys“-PRSSG ir Klaipėdos FM šešiolikmečių komandos įveikė aukštesnio skirstymo varžovus bei pelnė teisę varžytis pusfinalio etape.

BYFL U16: klaipėdiečių revanšas bei panevėžiečius tenkinusios lygiosios

LFF Kauno treniruočių centro stadione antradienį susitiko „BE1 NFA“ ir Klaipėdos FM ekipos. Pirmoje tarpusavio akistatoje kauniečiai laimėjo rezultatu 2:1, tad šioje serijoje buvo įgiję persvarą.

Visgi antroji komandų dvikova susiklostė pagal klaipėdiečių geidžiamą siužetą. Uostamiesčio atstovai 20 minutę įsiveržė į priekį, kai Emilijus Jermolajevas pasiuntė kamuolį į „BE1 NFA“ vartus.

Rezultatas rungtynėse ilgokai nekito, tad dalis žiūrovų buvo pasiruošę, kad serijos nugalėtoją nulems baudiniai. Emilijus Jermolajevas mąstė kitaip ir 85 minutę savo „slalomą“ link varžovų vartų vainikavo įvarčiu. Uostamiesčio atstovams per likusį laiką pavyko apsiginti ir išsaugoti pergalę rezultatu 2:0.

Majaus Žižio komentaras | Emilijaus Jermolajevo komentaras

Lietuvos jaunimo sirgalius antradienį nudžiugino žinios iš Daugpilio. Panevėžiečiai namų aikštėje buvo pelnę pergalę 4:2 ir išvyko į BFC „Daugavpils“ ekipos tvirtovę tikėdamiesi sunkių rungtynių.

Daugpilio „Celtnieks“ stadione Matas Pušnys 19 minutę įmušė įvartį ir smarkiai sukomplikavo Latvijos atstovų šansus. BFC „Daugavpils“ gretose sugebėjo pasižymėti tik Maksimas Kopilovas 60 minutę. Komandos išsiskyrė taikiai – 1:1.

BYFL U15: „Žalgirį“ iš turnyro eliminavo „Super Nova“

Vilniaus žalgiriečiai trečiadienį savo aikštėje priėmė varžovus iš Latvijos, kuriems pirmojoje akistatoje nusileido 0:1.

Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo, mat Vakaris Bradūnas 12 minutę taikliu smūgiu išvedė į priekį „Žalgirį“. Visgi varžovai po penkių minučių išlygino rezultatą, pasižymėjus Jegorui Čugunovui.

Antroje rungtynių pusėje SK „Super Nova“ dukart pasinaudojo vilniečių klaidomis gynyboje – 46 minutę įvartį vėl įmušė Jegoras Čugunovas, o 66 minutę kontrataką užbaigė Alenas Grikovas.

FK „Žalgiris“ mėgino per likusį laiką „išgelbėti“ ketvritfinalio seriją. Po keitimo pasirodęs Adomas Buikus 74 minutę nerealizavo baudinio, bet pakartotinu smūgiu sugebėjo nukreipti kamuolį į vartus. Tai buvo paskutinis rezultatyvus rungtynių veiksmas – 2:3.