2023-06-09
Į BYFL turnyro finalą pateko „BE1 NFA“, klaipėdiečiai pusfinalį pradėjo nesėkmingai

Birželio 7 dieną jaunimo futbolo sirgalių dėmesį pritraukė Baltijos jaunimo futbolo lygos kovos. U15 amžiaus grupėje pergalę iškovojo Kauno „BE1 NFA“ ir finale susitiks su SK „Super Nova“. Klaipėdos FM U16 komanda pusfinalio etapą pradėjo pralaimėjimu Latvijos čempionei FS „Metta“.

„BE1 NFA“ mėgins pakartoti Vilniaus BFA triumfą

Praeitais metais debiutinį Baltijos jaunimo futbolo lygos turnyrą laimėjo Vilniaus BFA penkiolikmečiai, o šiais metais šį pasiekimą gali pakartoti „BE1 NFA“ ekipa.

Kauniečiai pusfinalio seriją prieš RFS pradėjo gegužės 17-ąją ir tąsyk laimėjo 2:1. Trečiadienį „BE1 NFA“ užtikrintai pradėjo atsakomąsias rungtynes – Tomui Gutauskui užteko 15 minučių, kad atliktį dublį.

RFS komanda sušvelnino skirtumą 53 minutę Artjomo Krolikovo taikliu smūgiu, bet po trijų minučių Tomas Gudaitis sugrąžino saugią persvarą. Paskutinę susitikimo minutę Maksimas Šnaidmanas pelnė svečių įvartį, o netrukus teisėjas sušvilpė mačo pabaigą. „BE1 NFA“ su savo sirgaliais džiaugėsi pergale 3:2.

Justo Rakausko komentaras

Klaipėdiečiai praleido tris įvarčius susitikimo pabaigoje

Paskutinė Lietuvos atstovė BYFL U16 divizione trečiadienio vakare metė iššūkį vienai iš turnyro favoričių FS „Metta“ ekipai iš Rygos.

Šios komandos buvo susitikusios grupės etape ir tąsyk rygiškiai laimėjo 5:3. Klaipėdiečiai tikėjosi namų stadione atsirevanšuoti varžovams, sulaukus ženklaus sirgalių palaikymo.

Dvikova aikštės šeimininkėms klostėsi sudėtingai, tačiau ir jie susikūrė gerų progų įvarčiui. 33 minutę rygiečius nuo įvarčio išgelbėjo virpstas, o 38 minutę Mato Ambrazaičio smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

FS „Metta“ pralaužė klaipėdiečių gynybą tik pačioje susitikimo pabaigoje. 84 minutę pasižymėjo Rūdolfas Klavinskis, o per teisėjo pridėtą laiką persvarą padidino Gabrielis Grava ir Gundaras Smilškalnis. FS „Metta“ susitikimą laimėjo 3:0, tad Klaipėdos FM birželio 14 dieną lauks sudėtinga užduotis likviduoti deficitą.