2024-04-27
Į Baltijos jaunimo lygos pusfinalį žengė „Be1 NFA“ ir Vilniaus BFA

Šią savaitę Kaune ir Vilniuje įvyko trejos Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) ketvirtfinalio etapo rungtynės bei paaiškėjo U16 amžiaus grupės stipriausių komandų ketvertas.

BYFL U16 diviziono ketvirtfinalio etapo rezultatai:

Be1 NFA 3:0 FS Metta | Rungtynių įrašas | Santrauka ir komentarai

Vilniaus BFA 1:0 VFA Geležinis vilkas | Rungtynių įrašas | Santrauka ir komentarai

„Be1 NFA“ jau per pirmą akistatą su FS „Metta“ įgijo 4 įvarčių persvarą, tad atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį mėgavosi žaidimu ir pamėgino išlaikyti aukštą rezultatyvumo kartelę.

Žiūrovai Kaune išvydo aikštės šeimininkų pergalę 3:0, kurią suteikė Justo Rakausko (18 min.), Tomo Gudaičio (19 min.) ir Mariaus Cirulio (78 min.) įvarčiai. „Be1 NFA“ bendruomenė emocingai padėkojo treneriui Davidui Muslerai Rodriguezui, vadovavusiam šiai komandai paskutinį kartą, su kuria pernai iškovojo BYFL U15 čempionų titulą.

Šeštadienį atsakomąsias rungtynes sužaidė Vilniaus BFA ir VFA „Geležinis vilkas“. Svečių ekipa atvyko į BFA areną tikėdamasi panaikinti vieno įvarčio deficitą iš pirmos akistatos, tačiau, vietoj to, jau 2-ąją minutę praleido įvartį, kurį įmušė Kajus Paulauskas. Pasunkėjusios užduoties „juodai balti“ per likusį laiką nepajėgė įveikti, tad buvo eliminuoti iš turnyro.

BYFL U16 diviziono pirmame pusfinalyje Talino FC „Nõmme United“ susitiks su Vilniaus BFA, o kita pora bus „Be1 NFA“ – FK „Žalgiris“.

BYFL U15 diviziono ketvirtfinalio etapo rezultatas:

Vilniaus BFA 0:1 Rygos FS | Rungtynių įrašas | Santrauka ir komentarai

Pirmą ketvirtfinalio dvikovą šeštadienį sužaidė Vilniaus BFA ir Rygos futbolo mokyklos atstovai. Šįsyk rygiečiams pavyko pelnyti įvartį ir išlaikyti trapią persvarą 1:0. Vienintelio įvarčio autoriumi 17 minutę tapo Gustavas Krievinis.

Atsakomasis šių komandų susitikimas Rygoje numatytas gegužės 1 dieną. Šios poros laimėtojai pusfinalyje susitiks su Klaipėdos FM bendraamžiais.