g-sh3640.JPG
2022-05-19
FS „Metta“ iš Klaipėdos išsivežė dviejų įvarčių persvarą

Klaipėdos FM ir Rygos FS „Metta“ komandų akistata prasidėjo Baltijos jaunimo futbolo lygos pusfinalio etapas. Pirmąjį šių komandų susitikimą rezultatu 3:1 laimėjo Latvijos atstovai.

Klaipėdiečiai pateko į stipriausių turnyro komandų ketvertą eliminavus Kauno „NFA BE1“ bendraamžius ketvirtfinalyje, o rygiškiai buvo įveikę Daugpilio BFC „Daugavpils“ bendraamžius.

Pusfinalio rungtynes gegužės 18-ąją energingiau pradėjo FS „Metta“ žaidėjai. Kristapui Mosanui pavyko 21 minutę pelnyti įvartį.

Antrojo kėlinio pradžioje Klaipėdos FM ekipa išlygino rezultatą – 54 minutę po kampinio pasižymėjo Povilas Šalčius.

Latvijos čempionai pademonstravo savo pranašumą dvikovos pabaigoje. Kapitonas Rūdolfas Kļavinskis 64 min pasižymėjo galingu taikliu smūgiu iš distancijos, o per teisėjo pridėtą laiką dar vieną įvartį įmušė Kristapas Mosanas.

Rungtynių fotoalbumas (G. Šiupario nuotr.)

Atsakomoji komandų akistata vyks birželio 8 dieną nuo 13:30 val. Rygos „Hanzos“ mokyklos stadione.

Kitoje pusfinalio poroje išvysime Vilniaus Baltijos FA ir Rygos JDFS „Alberts“ ekipas, kurios susirungs birželio 4 ir 8 dienomis.