2024-02-20
BYFL turnyro 2-ame ture lietuviai išvengė pralaimėjimų

Lietuvos atstovai sėkmingai pasirodė Baltijos jaunimo futbolo lygos antrojo turo metu. Jis buvo paženklintas mūsų futbolininkų 5 pergalėmis ir 3 lygiosiomis.

Po dviejų turų maksimaliu taškų grafiku žengia U15 amžiaus grupės „Kauno Žalgirio“ FA ir Rygos FS komandos bei U16 amžiaus grupės „Be1 NFA“ ir FS „Metta“  komandos.

BYFL U15 diviziono 2-ojo turo rezultatai

Vilniaus BFA 2:2 FS Metta | Rungtynių įrašas | Santrauka su komentarais

Marijampolės FC 2:1 FA Tartu Kalev | Rungtynių įrašas | Santrauka su komentarais

Klaipėdos FM 4:1 Viimsi MRJK | Rungtynių įrašas | Santrauka su komentarais

Kauno Žalgirio FA 5:1 BFC Daugavpils | Rungtynių įrašas | Santrauka su komentarais

Jaunimo iki 15 metų amžiaus diviziono A grupėje galingą pasirodymą pratęsė Kauno žalgiriečiai – jiems vėl pavyko įveikti savo varžovus 4 įvarčių skirtumu savo sirgalių akivaizdoje. Įvarčius į Daugpilio futbolininkų vartus pelnė Kajus Žičkevičius (26 ir 57 min.), Dominykas Šlitas (30 min.), Adomas Užkurnys (65 min.) ir Benas Vosylius (80+4 min.).

Marijampolės FC ekipa sekmadienį džiaugėsi savo debiutine pergale. Sūduvius į priekį vedė Armando Kizelevičiaus (24 min.) ir Simono Ciesiūno (50 min.) įvarčiai. FA „Tartu Kalev“ ekipai susitikimo pabaigoje pavyko tik kartą pralaužti aikštės šeimininkų gynybą.

B grupėje šįkart susitiko Vilniaus BFA su FS „Metta“ iš Rygos, o pergalės atveju viena iš šių komandų būtų tapusi vienvalde grupės lydere. Vilniečiai įgijo dviejų įvarčių persvarą po taiklių Karolio Sargiūno (18 min.) ir Justo Gerbutavičiaus (41 min.) smūgių. Visgi, Latvijos futbolininkams antroje rungtynių pusėje pavyko išplėšti lygiąsias – lemiamas įvartis buvo pelnytas 80+8 minutę.

Klaipėdiečiai savo pirmus 3 taškus pelnė užtikrintai nugalėdami Vymsio MRJK bendraamžius. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Mangirdas Venckus (9 min.), Edvinas Mikutis (28 min.), o po pertraukos – Nojus Vyšniauskas (45 min.) ir Mantas Česnokovas (71 min.).

BYFL U16 diviziono 2-ojo turo rezultatai

FK Žalgiris 1:1 Rīgas FS | Rungtynių įrašas | Santrauka su komentarais

FC Nõmme United 2:2 VFA Geležinis vilkas | Rungtynių įrašas

FA Tartu Kalev 0:7 Vilniaus BFA | Rungtynių įrašas

FS Jelgava 1:3 Be1 NFA | Rungtynių įrašas

Abiems  Lietuvos ekipoms U16 diviziono A grupėje teko tenkintis lygiosiomis. Kaune susitiko Vilniaus FK „Žalgiris“ ir Rygos FS komandos – šioje akistatoje sostinės žalgiriečiai pademonstravo charakterį ir 90 minutę išplėšė turnyrinį tašką po Klemenso Gusto įvarčio.

VFA „Geležinis vilkas“ dukart pirmavo rungtynėse prieš FC „Nõmme United“, tačiau estams pavyko per teisėjo pridėtą laiką pasiekti lygiąsias. „Juodai baltiems“ įvarčius Taline pelnė Paulius Urbelionis (4 min.) ir Nojus Ringaitis (63 min.).

B grupėje buvo užfiksuota pergalė didžiausiu skirtumu – ją Taline iškovojo Vilniaus BFA komanda prieš FA „Tartu Kalev“. Hetriką pavyko atlikti Žygimantui Jurevičiui (3, 36 ir 81 min.), dublį – Ervinui Balabanovui (49 ir 63 min.), o po kartą įvarčiu pasižymėjo Kajus Paulauskas (45+1 min.) ir Deividas Česnauskis (54 min.).

Rygoje į akistatą stojo FS „Jelgava“ su „Be1 NFA“. Kauno futbolininkų puolimui sėkmingai dirigavo Jugas Turčinskas (17 min.), Tomas Gutauskas (49 min.) ir Tomas Gudaitis (67 min.). Jelgaviečiams šiose rungtynėse pavyko įmušti tik vieną įvartį, įpusėjus antrajam kėliniui.