2023-02-28
Baltijos jaunimo lygos 3 ture – įvarčių gausa ir paskutinės minutės dramos

Trečiasis BYFL turnyro turas padovanojo jaunimo futbolo sirgaliams įspūdingas akistatas, paženklintas dideliu rezultatyvumu ir žaidybine intriga.

U16 amžiaus grupės komandos šį savaitgalį varžėsi Lietuvoje, o U15 komandos turėjo išvykos rungtynes.

BYFL U16 A grupė: įspūdingas rezultatyvumas ir rungtynių atomazgos

Trečiadienį Marijampolėje buvo sužaistos nukeltos 1-ojo turo rungtynės tarp panevėžiečių ir klaipėdiečių, padovanojusios septynių įvarčių dramą.

Panevėžiečių komandos įvarčius pelnė Armandas Pukevičius, Rokas Kulbis ir Matas Pušnys. Klaipėdiečių ekipoje pasižymėjo Mantas Bodganovas, Jokūbas Norkus, Paulius Šalčius bei Edgaras Bierontas. Pastarojo įvartis 90+3 minutę išplėšė uostamiesčio atstovams pergalę 4:3.

M. Pušnio komentaras | M. Ambrazaičio komentaras

Šeštadienį šioje grupėje užfiksuoti vienodi rezultatai 3:3 – tiek Klaipėdos FM ir FC „Flora“, tiek FA „Panevėžys“-PRSSG ir SK „Super Nova“ susitikimuose, tačiau šių rungtynių siužetai Kaune gerokai skyrėsi.

Klaipėdiečiams teko rungtynėse vytis varžovus iš Estijos. Pastarieji dvikovos pradžioje atsiplėšė dviejų įvarčių persvarą, tačiau dvikovos viduryje Emilijaus Jermolajevo dublis atstatė pusiausvyrą. „Florai“ pavyko pelnyti trečią įvartį, bet klaipėdiečių atkaklumas buvo apdovanotas įvarčiu – jį 90 minutę įmušė Jokūbas Norkus.

E. Bieronto komentaras | R. Norkaus komentaras

Panevėžiečiai krimtosi išleidę pergalę iš rankų. Eimantas Žižiūnas pelnė komandos dublį, o Roko Kulbio taiklus smūgis 88 minutę suteikė aukštaičiams viltį pelnyti tris taškus. Visgi, Latvijos futbolininkai per paskutinę teisėjo pridėtą minutę pasinaudojo baudos smūgiu ir susitikime užfiksuotos lygiosios.

R. Kulbio komentaras | P. Lukšio komentaras

BYFL U16 B grupė: tik vienas įvartis ir atidėtos rungtynės

FK „Žalgiris“ sekmadienį turėjo priimti FC „Tallinn“ bendraamžius, bet dėl viruso atvejų svečių komandoje akistata neįvyko ir yra nukelta.

„BE1 NFA“ ir JDFS „Alberts“ susitikime žiūrovai išvydo vieną ankstyvą įvartį, kurį įmušė Vakaris Kniūkšta. Kauniečiams pavyko išsaugoti persvarą 1:0 ir atšvęsti pirmąją pergalę.

A. Balasanovo komentaras | M. Pinos Utrillos komentaras

BYFL U15 A grupė: kovingos akistatos prieš Estijos ir Latvijos čempionus

VFA „Geležinis vilkas“ sužaidė permainingas rungtynes Taline prieš FC „Nõmme United“. Vilniečiai dusyk pirmavo po Emilio Liubino ir Motiejaus Velučio įvarčių, tačiau varžovams pavyko perlaužti rungtynių eigą ir pasiekti pergalę 3:2. Pažymėtina, kad dvikovos pabaigoje buvo pašalintas „Geležinio vilko“ vartininkas Jokūbas Beržanskis, tad vilniečiai rungtynes baigė dešimtyje.

„BE1 NFA“ taip pat rungtynes baigė dešimtyje, žaisdami išvykoje prieš Rygos FS „Metta“. Ankstyvus įvarčius pelnė Tomas Gudaitis ir Tomas Gutauskas. Kauniečiai didžiąją rungtynių dalį pirmavo 2:1, bet per teisėjo pridėtą laiką rygiškiams pavyko išplėšti lygiąsias 2:2. Antrojo kėlinio viduryje „BE1 NFA“ neteko Karolio Kuodžio, kuriam antrąsyk buvo parodyta geltona kortelė.

BYFL U15 B grupė: skirtingi vilniečių likimai

Triuškinamą pergalę 5:0 atšventė Vilniaus BFA komanda, nepatyrusi Taline rimtesnių iššūkių prieš JK „Merkuur-Juunior“ bendraamžius. Po du įvarčius pelnė Aleksandr Tkačuk, Žygimantas Jurevičius bei vieną įmušė Justas Vareika.

Į Liepoją atvykęs FK „Žalgiris“ rungėsi prieš vietos futbolo mokyklos komandą. Ignas Uždavinys nuginklavo vartininką pirmame kėlinyje, tačiau aikštės šeimininkams vėliau pavyko persverti rezultatą savo naudai – 2:1. Lig tol grupėje pirmavusių žalgiriečių pergalių serija nutrūko.