0000025813.jpg
2021-12-01
Surengtas specialus seminaras sertifikavimo procese dalyvaujančių įstaigų vadovams

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir toliau skiria didelį dėmesį naujai savo iniciatyvai – futbolo ugdymo įstaigų sertifikavimo procesui.

Savaitės pradžioje LFF būstinėje Vilniuje buvo surengtas edukacinis seminaras sertifikavimo procese dalyvaujančių įstaigų vadovams, o vėliau – ir diskusija apie tai, kaip sertifikavimo sezonas turėtų atrodyti kitais metais ir ką galima daryti kitaip.

„Šiais metais turėjome pirmąjį bandomąjį sertifikavimo procesą, jo metu buvo suaudituotos akademijos, kurios pareiškė norą dalyvauti pirmajame serfikavimo procese. Per vasarą įsivertinome kriterijus, pamatėme, kur yra taisytini dalykai, kas buvo gerai, kokios buvo pastabos.

Gyvo susitikimo metu pristatėme kriterijus, kuriais planuojama remtis būsimajame sertifikavimo sezone ir nuo naujųjų metų prasidės pirmasis tikrasis, jau be bandomasis sertifikavimo etapas“, – komentavo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Seminarą renginio dalyviams vedė Lietuvos sporto universiteto (LSU) docentas Rimantas Mikalauskas, o pagrindinės jo temos buvo sporto politika bei kitus vadybinius aspektus, o seminare iš viso dalyvavo 25 asmenys iš 19 organizacijų. Primename, kad iš viso pirmame sertifikavimo proceso etape dalyvauja 32 įstaigos.

„Diskusija buvo tikrai naudinga, buvo reikalingas ir tai išgirdome. Federacija taip pat deda daug pastangų, kad procesas vyktų sklandžiai, o mes iš savo pusės bandysime padaryti viską, kad pasiektume kuo aukštesnį kokybės įvertinimą, kuris svarbus ir mums patiems.

Taip pat tai yra didelis pliusas einant pas rėmėjus, į savivaldybę – kai yra tam tikras kokybės įvertinimas, tau yra lengviau diskutuoti su žmonėmis, kodėl taip yra. Tai vėlgi rodo tam tikrų futbolo mokyklų, akademijų indėlį į savo darbą ir natūralu, kad sertifikavimas reikalingas tam, kad temptumėmės visi kartu, visas Lietuvos vaikų futbolas“, – kalbėjo FA „Žalgirietis“ vadovas Žydrūnas Grudzinskas.

Jam antrino ir seminare taip pat dalyvavusi FA „Šiauliai“ direktorė Reda Mockienė.

„Kokybės įvertinimas tikrai yra ne naujovė, visi puikiai žinome ir tarptautinius standartus, tad manau, kad federacijos žingsniai ir ketinimai paskatinti mus dar kokybiškiau dirbti didins paslaugų kokybę, o paslaugų kokybė, kur bedirbtumei, yra labai svarbu“, – sakė ji.

Šiemet numatyti dar du panašaus pobūdžio seminarai – jie vyks gruodžio 6 ir 13 dienomis.

#Sertifikavimas
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.